Trwa ładowanie...
10-02-2010 09:10

Hollywood rozczarowało Włodarczyk

Share
Hollywood rozczarowało WłodarczykŹródło: Kapif.pl
d1src7e

[

]( http://www.efakt.pl )
Słynna "fabryka snów" to marzenie każdej aktorki na świecie. Ale na Agnieszce Włodarczyk (30 l.) Hollywood nie zrobiło wrażenia. - To miejsce mnie rozczarowało! - mówi bez ogródek gwiazda w rozmowie z Faktem.

d1src7e

Agnieszka przed kilkoma dniami wróciła z podróży swojego życia. Razem z narzeczonym objechali niemal cały świat. Gwiazda nie mogła sobie odmówić również wizyty w Hollywood. Ale tchu z wrażenia bynajmniej nie zaparło. – Aleja Gwiazd jest po prostu przereklamowana – komentuje Agnieszka Włodarczyk, która dodatkowo trafiła na fatalną pogodę, co w Kalifornii jest prawdziwą rzadkością. – Wymarzłam i musiałam iść do solarium – zwierza się aktorka.

Tam spotkało ją kolejne nieciekawe doświadczenie. – Gdy pracownik solarium dowiedział się ode mnie, że jestem aktorką, oczywiście spojrzał na mnie jak na jedną z wielu dziewczyn, które przyjeżdżają robić tu karierę – mówi Agnieszka. – Kiedy na pożegnanie życzył mi powodzenia, grzecznie podziękowałam, ale w głębi duszy pomyślałam, że Hollywood nie jest miejscem dla mnie.

Na szczęście Włodarczyk zachowała również wspaniałe wspomnienia z podróży. Szczególnie z malowniczych Hawajów. – Nigdzie nie spotkałam tak fantastycznych i serdecznych ludzi. Może kiedyś tam się przeniosę? – rozmarza się aktorka.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

window.open(this.href);return false;">Tak szaleje Kupicha. ZOBACZ!

d1src7e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1src7e
d1src7e