Trwa ładowanie...
Megafon.pl
07-03-2017 07:36

Hugh Grant nadal żonaty w sequelu "To właśnie miłość"

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia z planu sequela romantycznej komedii "To właśnie miłość" ("Love Actually"). Tym razem mamy okazję zobaczyć pana premiera, którego znów gra Hugh Grant.

Hugh Grant nadal żonaty w sequelu "To właśnie miłość"Źródło: Megafon.pl Materiały Prasowe
d187tbc
d187tbc

Producentka miniprodukcji, Emma Freud, zaprezentowała fotki, na których widać Granta oraz jego filmową żonę, w którą ponownie wciela się Martine McCutcheon.

Przypomnijmy, że reżyser Richard Curtis z okazji Red Nose Day, akcji charytatywnej organizowanej w Wielkiej Brytanii przez Comic Relief, szykuje krótkometrażówkę będącą swoistą kontynuacją filmu z 2003 roku. Fani w filmiku, który jednak ma trwać 20 minut nie 10, dowiedzą się, co się wydarzyło przez te 14 lat.

Udział w przedsięwzięciu potwierdzili Liam Neeson i jego filmowy pasierb, czyli 26-letni dziś Thomas Brodie-Sangster, Hugh Grant i Martine McCutcheon; Keira Knightley i Andrew Lincoln; Colin Firth i Lucia Moniz; a także Bill Nighy, Marcus Brigstocke, Olivia Olson oraz - ku zapewne powszechnemu zadowoleniu - Rowan Atkinson.

d187tbc

- Nigdy nie marzyłem o tym, by napisać sequel "To właśnie miłość", ale pomyślałam, że krótka opowieść o tym, co się u wszystkich teraz dzieje będzie niezłą zabawą - mówi wcześniej Curtis. - Kto się najlepiej zestarzał? To jedno z wielkich pytań, choć odpowiedź wydaje się oczywista - Liam. Jesteśmy zachwyceni i wdzięczni, że tak wielu członków obsady weźmie udział w naszym projekcie. Na pewno będzie to nostalgiczna chwila.

Red Nose Day odbędzie się 24 marca. Tego dnia filmik ma doczekać się premiery. Do USA trafi dzień później. Komedia "To właśnie miłość" była inspiracją dla projektów "Walentynki" i "Kobiety pragną bardziej".

d187tbc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d187tbc