Trwa ładowanie...
dlpd42f
Megafon.pl
Aktualności

Hugh Grant nadal żonaty w sequelu "To właśnie miłość"

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia z planu sequela romantycznej komedii "To właśnie miłość" ("Love Actually"). Tym razem mamy okazję zobaczyć pana premiera, którego znów gra Hugh Grant.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hugh Grant fot. ITI Home Video
Hugh Grant fot. ITI Home Video (Megafon.pl Materiały Prasowe)
dlpd42f

Producentka miniprodukcji, Emma Freud, zaprezentowała fotki, na których widać Granta oraz jego filmową żonę, w którą ponownie wciela się Martine McCutcheon.

Przypomnijmy, że reżyser Richard Curtis z okazji Red Nose Day, akcji charytatywnej organizowanej w Wielkiej Brytanii przez Comic Relief, szykuje krótkometrażówkę będącą swoistą kontynuacją filmu z 2003 roku. Fani w filmiku, który jednak ma trwać 20 minut nie 10, dowiedzą się, co się wydarzyło przez te 14 lat.

dlpd42f

Udział w przedsięwzięciu potwierdzili Liam Neeson i jego filmowy pasierb, czyli 26-letni dziś Thomas Brodie-Sangster, Hugh Grant i Martine McCutcheon; Keira Knightley i Andrew Lincoln; Colin Firth i Lucia Moniz; a także Bill Nighy, Marcus Brigstocke, Olivia Olson oraz - ku zapewne powszechnemu zadowoleniu - Rowan Atkinson.

- Nigdy nie marzyłem o tym, by napisać sequel "To właśnie miłość", ale pomyślałam, że krótka opowieść o tym, co się u wszystkich teraz dzieje będzie niezłą zabawą - mówi wcześniej Curtis. - Kto się najlepiej zestarzał? To jedno z wielkich pytań, choć odpowiedź wydaje się oczywista - Liam. Jesteśmy zachwyceni i wdzięczni, że tak wielu członków obsady weźmie udział w naszym projekcie. Na pewno będzie to nostalgiczna chwila.

Red Nose Day odbędzie się 24 marca. Tego dnia filmik ma doczekać się premiery. Do USA trafi dzień później. Komedia "To właśnie miłość" była inspiracją dla projektów "Walentynki" i "Kobiety pragną bardziej".

dlpd42f

Podziel się opinią

Share
dlpd42f
dlpd42f