Trwa ładowanie...
idol z ulicy
02-06-2016 13:05

"Idol z ulicy": Zobacz fragment filmu [WIDEO]

"Idol z ulicy": Zobacz fragment filmu [WIDEO]Źródło: getty
d2nrid7

"Idol z ulicy" (w kinach już 3 czerwca) to film o spełnianiu marzeń. Owszem, takich historii w kinie było już wiele, ale ta jest wyjątkowa. Jest prawdziwa i sprawiła, że czas w Strefie Gazy na moment się zatrzymał. Palestyńczyk Mohammed Assaf wygrał program Arab Idol i stał się bohaterem narodowym. Zobacz fragment filmu.

Takich programów jak Arab Idol na świecie jest wiele. Ludzie potrafią całymi dniami stać w kolejce czekając na przesłuchanie. Wierzą, że ktoś dostrzeże ich talent i pomoże otworzyć im drzwi do świata sławy. Niestety, aby wygrać taki program nie wystarczy tylko świetnie śpiewać. Trzeba mieć jeszcze „to coś”, co sprawi, że publiczność oszaleje na punkcie kandydata. W rezultacie to ich głosy są najważniejsze, jury służy tylko fachową opinią.

Z kolei wygrana to dopiero początek ciężkiej drogi, aby utrzymać się szczycie. Udało się to m.in. Kelly Clarkson (American Idol 2002), Alisan Ann Porter (The Voice 2016), Dawidowi Podsiadło (X-Factor 2012) oraz Joss Stone (Star for a Night 2002).

d2nrid7

Do ich grona dołączył Mohammed Assaf, w którego postać w filmie Idol z ulicy wciela się świetny Tawfeek Barhom. Assaf udowodnił sobie i swoim rodakom, że nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki pomocy przyjaciół udaje mu się dostać do Egiptu na przesłuchania do programu Arab Idol. Zdobywa serca publiczności i wygrywa program.

Dziś jest jednym z najpopularniejszych piosenkarzy w świecie arabskim.

Film na ekranach kin już 3 czerwca.

d2nrid7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nrid7