Trwa ładowanie...
16-04-2007 12:10

Ile zarabiają Gwiazdy programów "Jak Oni śpiewają" i "Tańca z Gwiazdami"

Ile zarabiają Gwiazdy programów "Jak Oni śpiewają" i "Tańca z Gwiazdami"Źródło: AKPA
d19tyx8
d19tyx8

Za kulisami "Tańca z gwiazdami" i "Jak oni śpiewają" kryją się duże honoraria. Za swoje występy gwiazdy mogą zarobić nawet 12 tysięcy zł.

Jak twierdzi Fakt, kiedy 2 lata temu ruszał show telewizji TVN najwyższa gaża nie przekraczała 8 tys. złotych za odcinek. Stacja wprawdzie podwyższyła gwiazdom wynagrodzenie, jednak dziennik uważa, że więcej zarobić można Polsacie.

Anonimowy informator gazety twierdzi, że najwyższe honorarium otrzymuje Marek Siudym - ok. 12 tys. złotych za każdy odcinek śpiewającego show. Z kolei Małgorzata Lewińska za wieczór otrzymywała 5 tysięcy. Jak tłumaczy Fakt, najlepiej opłacane są osoby najbardziej rozpoznawalne.

TVN najwięcej płaci córce Donalda Tuska, Kasi. Studentka psychologii dostaje za swoje występy po ok. 10 tys. zł. Tyle samo dostawały córki innych znanych polityków - Aleksandra Kwaśniewska i Maria Wiktoria Wałęsa. Konto Bartosza Obuchowicza po każdej niedzieli wzbogacało się ponoć o kolejne 8 tys. zł. Najniżej wyceniono zaś Rafała Olbrychskiego - aktor zarabiał 4 tys. za odcinek.

"- No i jak tu się dziwić, że zamiast deklamować rozwlekłe strofy o życiu na deskach prestiżowego teatru przed poważną publicznością, oni wolą w rozchełstanych koszulach, nogami do góry błyszczeć w telewizji? Po prostu to im się opłaca!" - podsumowuje zarobki artystów Fakt.

d19tyx8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19tyx8