Trwa ładowanie...
d2asytc
Aktualności

Indyjska szkoła magii Harry'ego Pottera

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Indyjska szkoła magii Harry'ego Pottera
d2asytc

Czołowy indyjski iluzjonista zamierza otworzyć szkołę wzorowaną na znanej z książek o Harrym Potterze Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Ma nadzieję, że tytuł magisterski w sztuce iluzji ożywi zainteresowanie jego zawodem.

P.C. Sorcar Jr., który zyskał sławę, powodując na oczach tysięcy widzów "zniknięcie" grobowca Tadż Mahal, zapowiedział, że zdradzi uczniom szkoły sekrety swoich sztuczek, doskonalonych przez jego rodzinę od ponad 8 pokoleń.

Licząca ponad 2000 lat tradycja ulicznych iluzjonistów była wcześniej przekazywana z ust do ust - powiedział Socrar Jr. Byłoby wielką stratą, gdyby ta sztuka nie przetrwała.

d2asytc

Jedną ze specjalności 61-letniego iluzjonisty są najpopularniejsze triki "w makroskali" - na przykład zamiast królika z kapelusza "wyczarowuje" z pustego worka... konia.

Inne jego znane "numery" to zniknięcie z zamkniętego pudła, które zostało sprasowane przez walec drogowy, oraz przejechanie ruchliwymi ulicami Londynu i San Francisco na rowerze z zawiązanymi oczami.

Chciał też przejechać na rowerze przez Morze Czerwone, ale ostatecznie z tego zrezygnował, by nie ranić uczuć religijnych.

d2asytc

Podziel się opinią

Share
d2asytc
d2asytc