Trwa ładowanie...
tom cruise
16-06-2016 04:35

''Jack Reacher: Never Go Back'': Tom Cruise grzebie w swojej przeszłości

''Jack Reacher: Never Go Back'': Tom Cruise grzebie w swojej przeszłości
d1how7d
d1how7d

Kilka dni po premierze pierwszego zdjęcia z planu, studio Paramount Pictures przedstawiło pierwszy zwiastun filmu "Jack Reacher: Never Go Back" z Tomem Cruise'em w roli głównej.

Przypomnijmy, że produkcja jest kontynuacją przeboju z 2012 roku, który był adaptacją jednej z części popularnego cyklu powieści Lee Childa. Sequel również oparty będzie na prozie tego autora. Scenarzyści wzięli na warsztat książkę "Nigdy nie wracaj" ("Never Go Back"), w której Jack Reacher wraca do swojej bazy wojskowej w stanie Wirginia, aby spotkać się z Susan Turner, nowym dowódcą. Gdy na miejscu dowiaduje się, że kobieta została aresztowana, postanawia rozwikłać zagadkę i dojść prawdy na własną rękę.

Pierwszą wersję scenariusza "Jack Reacher: Never Go Back" napisał Richard Wenk, a poprawki nanieśli Marshall Herskovitz i Ed Zwick, który również zajął się reżyserią.

Poza Tomem Cruise'em w filmie grają Cobie Smulders, Danika Yarosh, Aldis Hodge i Patrick Heusinger, Madalyn Horcher a także Holt McCallany, Robert Knepper oraz Austin Hebert.

Zwiastun - połączony z krótką prezentacją produkcji i zaproszeniem Cobie Smulders - można obejrzeć powyżej. Wygląda na to, że Jack Reacher/Tom Cruise znowu będzie prężył muskuły i nic mu straszne nie będzie. Nawet aresztowanie nie wyprowadzi go z równowagi. Pod tym adresem można zobaczyć jeszcze kilka fotosów z produkcji.

Premiera zaplanowana została na 21 października.

d1how7d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1how7d