Trwa ładowanie...

Jak długo Colin Farrell wytrzyma z Alicją?

Share
Jak długo Colin Farrell wytrzyma z Alicją?
Źródło: Kapif.pl
d30heps

[

]( http://www.efakt.pl )

d30heps

Plotkom na temat związku Alicji i Colina nie ma końca. Para stara się tym w ogóle nie przejmować. Czy uda im się przetrwać burzę?

Trudno orzec, jaka jest prawda o tej miłości. Colin raz pokazuje, że nie zamierza ograniczać swojego życia do Alicji, raz daje wyraz wielkiego dla niej oddania. Wygląda jednak na to, że sławny Irlandczyk jest daleki od ostatecznych deklaracji.

Koniec roku był dla Alicji Bachledy-Curuś (26 l.) bardzo emocjonujący. Gdy Colin Farrell (33 l.) nie zabrał jej w święta na ślub swojego brata w Irlandii, media aż grzmiały od plotek o rychłym końcu ich związku. Para jednak szykowała niespodziankę.

Zaraz po świętach Colin przyleciał do Polski, by w krakowskim kościele ochrzcić ich syna Henry'ego Tadeusza. Po uroczystości wraz z rodziną Bachledy-Curuś zajadał się żurkiem i oscypkiem. Sprawiał wrażenie troskliwego ojca zakochanego po uszy w polskiej piękności. Alicja stara się w to wierzyć z całych sił. – Myślę, że byłam przeświadczona o nieuchronności zdarzeń, o miłości, która nadejdzie – powiedziała niedawno w wywiadzie o początkach ich uczucia. Tylko dlaczego Colin wciąż nie chce przyznać, że Polka jest najważniejszą kobietą w jego życiu?

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

Cichopki już razem nie zatańczą

d30heps
d30heps
d30heps