Trwa ładowanie...
29-10-2009 10:58

Jak oni śpiewają: Oddadzą hołd nieżyjącym gwiazdom

Jak oni śpiewają: Oddadzą hołd nieżyjącym gwiazdomŹródło: Polsat
d1h6b9u
d1h6b9u

To będzie wyjątkowy odcinek jak Oni śpiewają. Wracające po tygodniowej przerwie gwiazdy show oddadzą hołd nieżyjącym największym wokalistom i wokalistką wykonując ich przeboje. Zapowiada się świetny program.

Zanim jednak usłyszymy przeboje Marka Grechuty, Marilyn Monroe, czy Michaela Jacksona, na scenie pojawią się 3 duety. Jeden z nich stworzą walczący o pozostanie w programie Patricia Kazadi i Robert Kudelski.

„Zaśpiewamy ładna piosenkę z czasów młodości naszych rodziców „Z tobą chcę oglądać świat”, którą w oryginale wykonywali Zbigniew Wodecki i Zdzisława Sośnicka” – zdradza Patricia Kazadi. „Można ją fajnie przygotować, bo przeplatają się w niej głosy, mam nadzieję, że spodoba się widzom nasza wersja”. – dodaje.

Duet Kylie Minogue i Jasona Donovana zaśpiewają Artur Chamski i Agnieszka Włodarczyk. „Powieje latami 80-tymi” - śmieje się Artur „Powinno być dobrze, mimo, ze to nie moja ulubiona dekada. „Especially for You” to bardzo ładna piosenka” – dodaje Ostatni duet stworzą Krzysztof Respondek i Joanna Liszowska by zaśpiewać „Ale to już było” Maryli Rodowicz. Druga część programu będzie już w pełni poświęcona piosenkom gwiazd które odeszły. „To będzie nasz hołd oddany największych polskim i zagranicznym gwiazdom, które stworzyły piękne piosenki, w przeddzień dnia zmarłych” – opowiada Artur Chamski. „Oczywiście nie dało się przypomnieć wszystkich, ale kilka wielkich przebojów pojawi się na pewno”.

Właśnie Artur Chamski zaśpiewa „You’re not alone” niedawno zmarłego króla popu Michaela Jacksona. Joanna Liszowska miała zaśpiewać nieśmiertelny przebój Marilyn Monroe „Diamons are the best girl’s friends”, ale zdecydowała się na inną i trudniejszą piosenkę Marilyn „My heart belongs to daddy”.

d1h6b9u

Agnieszka Włodarczyk chciała przypomnieć Annę Jantar, stąd jej piosenka o jakże wymownym w przeddzień - 1 listopada tytule „Nic nie może wiecznie trwać”. Krzysztof Respondek również zabierze nas w podróż sentymentalną pięknym utworem nieodżałowanego Marka Grechuty „Dni których nie znamy”. Robert Kudelski i Patricia Kazadi wykonają swoje piosenki w zależności od werdyktu widzów. Usłyszymy więc „Ostatnia niedzielę” Mieczysława Fogga, lub „Pod papugami” Czesława Niemena.

Program zakończy piosenka niespodzianka, którą w hołdzie zmarłemu artyście wykonają w duecie Rudi Schuberth i Edyta Górniak – jurorzy jak Oni śpiewają.

Przypomnijmy, że w jak Oni śpiewają przesłała obowiązywać zasada perłowego jokera, los pozostałych w programie gwiazd jest w 100% w rękach widzów.

jak Oni śpiewają - POLSAT, sobota, godzina 20.00.

d1h6b9u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1h6b9u