Trwa ładowanie...
29-10-2009 10:48

Jak znaleźć Marię? Odpowiedź wkrótce na kanale BBC

Jak znaleźć Marię? Odpowiedź wkrótce na kanale BBCŹródło: BBC
d2hqfxe
d2hqfxe

Na antenie BBC Entertainment będzie można śledzić poszukiwania nowej gwiazdy spektaklu Dźwięki muzyki, jednego z najbardziej znanych i lubianych musicali ostatniego półwiecza! Kto zdobędzie upragnioną rolę Marii von Trapp i wystąpi na słynnym londyńskim West Endzie?

Rola, którą tak znakomicie zagrała Julie Andrews w słynnym filmie z 1965 roku, jest obiektem marzeń niejednej aktorki.

Z tysięcy chętnych kandydatek wybranych zostanie dziesięć finalistek, z których tylko jedna będzie mogła zgrać upragnioną rolę Marii. W każdym z tygodniowych etapów konkursu kandydatki będą występowały na żywo przed legendarny kompozytorem i producentem Andrew Lloydem Webberem oraz trójką ekspertów: jednym z największych producentów teatralnych w Wielkiej Brytanii – Davidem Ianem, Johnem Barrowmanem, który zasłynął wieloma znakomitymi rolami w teatrze muzycznym oraz Zoe Tyler - nauczycielką śpiewu i emisji głosu.

Otwarte przesłuchania do roli Marii odbyły się w Manchesterze, Belfaście, Edynburgu, Cardiff i Londynie. Przybyły na nie zawodowe aktorki, studentki szkół teatralnych, amatorki… Każda dziewczyna, która miała ukończone 17 lat, mogła spróbować swych sił. Zjawiły się prawdziwe tłumy!

d2hqfxe

Na powtórne przesłuchania do Londynu zaproszono 200 osób. Panel ekspertów uważnie przyglądał się kolejnym kandydatkom, które rywalizowały o upragnione miejsce w "szkole dla Marii", do której zakwalifikowały się już tylko 52 osoby. Po tym etapie przesłuchań wyłoniono 20 dziewczyn, które znacznie przybliżyły się do roli Marii.

Kto podoła zadaniu i zdoła się wcielić w tak znaną postać? Kto wykaże się pasją, odwagą i determinacją i wygra sześciomiesięczny angaż do londyńskiego teatru?

Program rusza w niedzielę, 1 listopada o 19:00 na kanale BBC Entertainment.

d2hqfxe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hqfxe