Trwa ładowanie...
14-10-2013 11:58

Japoński gitarzysta i wokalista Miyavi u Angeliny Jolie

Share
Japoński gitarzysta i wokalista Miyavi u Angeliny Jolie
d2u4599

Angelina Jolie znalazła odtwórcę roli czarnego charakteru w jej najnowszym filmie "Unbroken". Wcieli się w niego japoński gitarzysta i piosenkarz Miyavi.

Film będzie adaptacją powieści "Unbroken: A World War II Story of Survival, Resilience, and Redemption" Laury Hillenbrand. Książka wydana w Polsce pod tytułem "Niezłomny" opisuje losy Louisa Zamperiniego (w tej roli zobaczymy Jacka O'Connella), byłego olimpijczyka, którego samolot roztrzaskał się w czasie II wojny światowej. Zamperini wraz z dwójką ocalałych dryfował po wodach Pacyfiku przez 47 dni. W końcu został wyłowiony przez japońską flotę. Na lądzie trafił do obozu jenieckiego, w którym był torturowany przez komendanta-sadystę. Pod koniec wojny Zamperini odzyskał wolność, jednak później przez wiele lat borykał się z problemami będącymi wynikiem powojennej traumy.
W obsadzie oprócz O'Connella znaleźli się już również Garrett Hedlund, Domhnall Gleeson, Alex Russell, John Magaro,
Miyavi wcieli się w Mutsushiro Watanabe, znanego również jako "The Bird", strażnika w japońskim obozie jenieckim, któremu udało się złamać ducha Zamperiniego.

Angelina Jolie staje za kamerą. Ostatnią wersję scenariusza napisali bracia Joel i Ethan Coenowie. Zdjęcia rozpoczną się 21 października i będą kręcone w Australii. Autorem zdjęć będzie Roger Deakins. Premiera planowana jest na Gwiazdkę 2014 roku. Projekt powstaje dla wytwórni Universal Pictures.

Dla Miyaviego będzie to pierwsza rola w hollywoodzkiej produkcji. Aby zagrać w filmie Jolie, artysta zgodził się przełożyć część swojej trasy koncertowej po Azji.

d2u4599
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2u4599
d2u4599