Trwa ładowanie...
d414n0f
Aktualności

Jason Momoa już nie będzie milczącym mięśniakiem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jason Momoa już nie będzie milczącym mięśniakiem
d414n0f

Wiemy już, dlaczego Jason Momoa nie przyjął roli Draksa Niszczyciela w ekranizacji komiksu "Strażnicy galaktyki" ("Guardians of the Galaxy").

W superbohatera o pseudonimie Drax the Destroyer ostatecznie wcieli się Dave Bautista, choć to Momoa był z początku faworytem do roli.

- Dave jest idealny do tej roli - oznajmił Momoa. - Nie przyjąłem jej, bo w przeszłości już tyle razy grałem podobne postaci... czyli nie odzywałem się często i paradowałem bez koszulki. Podjąłem świadomą decyzję i odmówiłem twórcom "Strażników galaktyki". Nie chodzi o to, że Drax to kiepska postać, po prostu mam dość pewnego schematu. W serialu "Gwiezdne wrota: Atlantyda" przez cztery lata grałem bardzo podobnego bohatera o imieniu Ronon, który był obcym, mało mówił i coś tam burczał pod nosem. Już to wszystko robiłem, potrzebuję zmiany. Nie chcę w kółko grać tej samej postaci.

Film "Strażnicy galaktyki" z Davidem Bautistą w roli Draksa Niszczyciela zagości w polskich kinach 1 sierpnia 2014 roku. Jason Momoa wystąpił ostatnio w obrazie "Kula w łeb" i serialu "Gra o tron".

d414n0f

Podziel się opinią

Share
d414n0f
d414n0f