Trwa ładowanie...
Aktualności

Jennifer Lopez: gwiazdy w tarapatach przez własnych pracowników

Share
Jennifer Lopez: gwiazdy w tarapatach przez własnych pracowników
Źródło: AFP
d1cx9hv

Jennifer Lopez i Marc Anthony twierdzą, że winą za problemy Lindsay Lohan, Britney Spears, Paris Hilton i Nicole Richie powinno obarczyć się pracujących dla nich ludzi.

Lopez uważa, że młode gwiazdy otaczają się nieodpowiednimi osobami, które dla pieniędzy zgadzają się na każdy wybryk pracodawcy.

- To smutne, ale ci ludzie nie powiedzą im, że nie wolno im czegoś zrobić - dodaje Anthony. - Chcą, aby ich szef był szczęśliwy, wtedy pieniądze płyną szerokim strumieniem. Ja na szczęście miałem wokół siebie ludzi, którzy trzymali mnie w ryzach.

d1cx9hv

Przypomnijmy, że Hilton niedawno opuściła zakład karny za jazdę z zawieszonym prawem jazdy, Richie skazano na 90 dni więzienia za prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków, Lindsay Lohan grozi do 5 lat za kratkami za jazdę w stanie nietrzeźwym, z zawieszonym prawem jazdy oraz za posiadanie kokainy, a Britney Spears ma na koncie niedawny pobyt w klinice odwykowej.

Dyskografię Jennifer Lopez zamyka krążek "Como Ama una Mujer" z marca 2007 roku. Ostatni album Marca Anthony'ego to kompilacja "Sigo Siendo Yo" wydana w listopadzie 2006 roku.

d1cx9hv

Podziel się opinią

Share
d1cx9hv
d1cx9hv