Trwa ładowanie...
jessica stroup
19-04-2016 05:34

Jessica Stroup i Tom Pelphrey z Iron Fistem

Jessica Stroup i Tom Pelphrey z Iron FistemŹródło: mat. dystrybutora
d3u5ymg
d3u5ymg

Jessica Stroup i Tom Pelphrey dołączyli do obsady nowej marvelowiej produkcji "Iron Fist".

Zeszyty o postaci znanej pod pseudonimem Iron Fist wydawane są od lat 70. Bohaterem jest wychowany przez mnichów z K'un L'un, Danny Rand. To właśnie pod ich opieką nauczył się starożytnej, wschodniej sztuki walki. Technika ta gwarantuje osobie, która jej używa, niezwykłą siłę oraz umiejętność panowania nad umysłem, ciałem i duchem. Po powrocie do Ameryki, już jako dorosły mężczyzna, Rand wykorzystuje swoje niezwykłe umiejętności do pomocy ludziom znajdującym się w opałach. Bohater poszukuje też morderców swoich rodziców. Twórcami "Iron Fist" byli Roy Thomas i Gil Kane. W aktualnie wydawanych komiksach z serii, Iron Fist jest także członkiem grupy The New Avengers.

W nadchodzącym cyklu Danny Rand (Finn Jones) wraca do Nowego Jorku po latach nieobecności, gdzie walczyć będzie z korupcją i przestępczością.

Niedawno udział potwierdziła Jessica Henwick, która zagra wytrenowaną przez ojca Japończyka na samuraja postać Colleen Wing. Dołączył też David Wenham, który wcieli się w Harolda Meachuma bezlitosnego korporacyjnego biznesmena, który był z rodzicami Danny'ego w chwili ich śmierci.

d3u5ymg

Jessica Stroup i Tom Pelphrey zagrają rodzeństwo Joy i Warda Meachumów.

Scott Buck będzie nadzorował projekt w roli showrunnera. Premiera planowana jest na początek 2017 roku.

"Iron Fist" to jedna z czterech części (w jej skład wchodzą jeszcze "Jessica Jones" oraz "Luke Cage" i "Daredevil"), która doprowadzi do miniserii "Marvel's The Defenders" łączącej wszystkich głównych superbohaterów. Projekt powstaje dla Netfliksa.

Jessica Stroup ostatnio grała w "90210" i "The Following", a Tom Pelphrey w "Banshee".

d3u5ymg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3u5ymg