Trwa ładowanie...

Josh Helman i Damon Herriman też zatańczą

Share
Josh Helman i Damon Herriman też zatańczą
Źródło: Imperial CinePix
d3oi9lk

Josh Helman i Damon Herriman dołączyli do obsady nowego serialu dramatycznego stacji Starz, "Flesh and Bone".

Twórczynią cyklu jest Moira Walley-Beckett, scenarzystka i producentka "Breaking Bad". Bohaterką "Flesh and Bone" będzie młoda tancerka baletowa (w tej roli znana z "Czarnego łabędzia" Sarah Hay), która rozpoczyna pracę w prestiżowym balecie nowojorskim. To osoba głęboko emocjonalnie zraniona, a zarazem szalenie ambitna. Jest bardzo utalentowana, ale ma też skłonności autodestrukcyjne. Za piękną i wrażliwą dziewczyną ciągnie się też niepokojąca przeszłość, a nowy świat na pewno nie okaże się sielanką.

W obsadzie znalazł się już również Ben Daniels, który wcieli się w Paula Graysona, genialnego, ale wybuchowego i nieprzewidywalnego dyrektora artystycznego. Teraz do ekipy dołączyli Josh Helman ("X Men", "Fury Road") oraz Damon Herriman ("Justified"). Pierwszy z nich wcieli się w weterana z zaburzeniami, a drugi - bezdomnego, mieszkającego na dachu budynku głównej bohaterki.

Scenariusz do serialu napisała Walley-Beckett, która w przeszłości tańczyła w balecie. Dyrektor artystyczny Królewskiego Baletu Nowej Zelandii Ethan Stiefel będzie pracował przy produkcji zarówno jako konsultant, jak i choreograf. Za kamerą pierwszego odcinka stanie David Michôd ("Królestwo zwierząt"). Premiera planowana jest na 2015 rok.

d3oi9lk

Podziel się opinią

Share
d3oi9lk
d3oi9lk