Trwa ładowanie...
d41vbr3
Aktualności

Joss Whedon z Flashem i Supergirl

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joss Whedon z Flashem i Supergirl
d41vbr3

Joss Whedon stanie za kamerą dwóch odcinków seriali "The Flash" i "Supergirl", w których tytułowi bohaterowie spotkają się ze sobą.

"The Flash" jest spin-offem "Arrow". Bohater w wyniku wypadku w pracowni zyskał niezwykłą moc - stał się najszybszym człowiekiem na świecie. W serialu występują Grant Gustin jako Barry Allen/The Flash, Candice Patton jako Iris West, Rick Cosnett jako Eddie Thawne, Danielle Panabaker jako Caitlin Snow, Carlos Valdes jako Cisco Ramon oraz Jesse L. Martin w roli detektywa Joe Westa. Najnowszy sezon serialu, już trzeci, wystartuje w październiku.

Natomiast "Supergirl" opowiada o kuzynce Supermana - Karze Zor-El (w tej roli Melissa Benoist), która przed laty uciekła z planety Krypton. Dziewczyna posiada te same supermoce, co krewniak. Do tej pory starała się je ukrywać przed Ziemianami. Teraz postanawia stać się superbohaterką. Premierę drugiego sezonu serialu zaplanowano na 10 października.

d41vbr3

Premierę dwóch odcinków, w których Flash spotka się z Supergirl, zaplanowano na koniec nowych sezonów, około lutego 2017 roku. Według ostatnich doniesień wyreżyseruje je Joss Whedon. Jak na razie filmowiec jednak tego nie potwierdził.

Ostatnim dziełem w dorobku Whedona jest "Avengers: Czas Ultrona". Przy małoekranowej produkcji reżyser pracował po raz ostatni w 2013 roku, kręcąc pilot cyklu "Agenci T.A.R.C.Z.Y.".

d41vbr3

Podziel się opinią

Share

d41vbr3

d41vbr3