Trwa ładowanie...
d1b4bmk

„Juliusz” nowa polska komedia. Jest zwiastun!

„Juliusz” to najnowsza komedia twórców filmu „Planeta Singli”. Właśnie pojawił się zwiastun - czy będzie hit?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

„Juliusz” nowa polska komedia. W rolach głównych Wojciech Mecwaldowski i Jan Peszek.
„Juliusz” nowa polska komedia. W rolach głównych Wojciech Mecwaldowski i Jan Peszek. (Youtube.com)
d1b4bmk

„Juliusz” opowiada o uporządkowanym nauczycielu plastyki (Wojciech Mecwaldowski), którego głównym problemem w życiu jest relacja z ojcem (Jan Peszek) – nieustająco imprezującym artystą-malarzem. Kiedy senior przeżyje drugi zawał serca, mimo próśb syna, nadal odmówi zmiany stylu życia. W tym samym momencie Juliusz poznaje beztroską lekarz weterynarii – Dorotę (Anna Smołowik)

„Juliusz” film według pomysłu polskich stand-uperów!

„Juliusz” został współtworzony przez znanych polskich stand-uperów – Abelarda Gizę i Kacpra Rucińskiego. Dodatkowo na ekranie w niewielkich rolach pojawią się: Jerzy Skolimowski, Andrzej Chyra i Maciej Stuhr.
„Juliusz” to debiut reżyserski Aleksandra Pietrzaka (znanego z filmów krótkometrażowych „Mocna kawa wcale nie jest taka zła” i „Ja i mój tata”). Za produkcję odpowiadają twórcy hitu „Planeta Singli”. „Juliusz” ma być ciepłym filmem który łączy wątki romantyczne z stand-upowym humorem i rodzinnym komediodramatem.

d1b4bmk

Zwiastun filmu „Juliusz”

„Juliusz” wejdzie do kin 14 września.

„Juliusz” bierze również udział w konkursie głównym na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni (17-22 września 2018).

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1b4bmk

Podziel się opinią

Share
d1b4bmk
d1b4bmk