Trwa ładowanie...
colin trevorrow

''Jurassic Park 4'': Dinozaury muszą poczekać

Share
''Jurassic Park 4'': Dinozaury muszą poczekać
Źródło: Universal Pictures
d4ekj4c

Przygotowania do "Jurassic Park 4" zostały chwilowo wstrzymane.

Zdjęcia do produkcji wystartować miały w najbliższych tygodniach, a kierować nimi miał zatrudniony przez producentów w marcu Colin Trevorrow. Premierę planowano na czerwiec przyszłego roku. Projekt stanął jednak pod znakiem zapytania.

Najpierw świat filmu obiegł krótki wpis z Twittera. Todd Smoyer, jeden z menadżerów związanych z produkcją, napisał: "Hollywood tworzy i uśmierca marzenia. Żegnaj JP4". Teraz studio Universal Pictures oficjalnie skomentowało sytuację.

"W porozumieniu z filmowcami studio Universal postanowiło zmienić termin premiery filmu na późniejszy" - czytamy w oświadczeniu. "Zmiana ta da więcej czasu wytwórni oraz samym filmowcom na to, żeby przygotować najlepszą wersję czwartej części uwielbianej sagi. Ogromnie cieszymy się z pomysłu przedstawionego przez Colina Trevorrowa. Nie możemy się doczekać nowego wielkiego rozdziału w historii tej opowieści".

Nowa data premiery jeszcze nie została wyznaczona.

Pierwszy "Jurassic Park" gościł w kinach w 1993 roku. Dwadzieścia lat później film powrócił na ekrany kin wzbogacony o efekt 3D. W Polsce można go oglądać od 26 kwietnia.

d4ekj4c

Podziel się opinią

Share
d4ekj4c
d4ekj4c