Trwa ładowanie...
Megafon.pl
05-12-2016 07:37

"Jurassic World 2": Bryce Dallas Howard nie będzie biegać w szpilkach po parku jurajskim

Colin Trevorrow posłuchał uwag fanów i obiecał wziąć pod uwagę ich sugestie przy pracach nad sequelem "Jurassic World". Szczególnie jeśli chodzi o jeden szczegół.

"Jurassic World 2": Bryce Dallas Howard nie będzie biegać w szpilkach po parku jurajskimŹródło: Megafon.pl Materiały Prasowe
d12jqfq
d12jqfq

Reżyser, który przy kontynuacji pełni rolę scenarzysty zapewnił, że główna bohaterka tym razem będzie miała odpowiednie obuwie.

Przypomnijmy, że widzowie narzekali, że w dziele z 2015 roku grana przez Bryce Dallas Howard bohaterka biegała na obcasach.

Na Twittrze Trevorrow zamieścił zdjęcia kilku bardziej stosownych modeli obuwia, które tym razem przyodzieje Claire.

Juan Antonio Bayona przejął obowiązki reżyserskie po Colinie Trevorrowie. Scenariusz piszą Trevorrow i Derek Connolly. Chris Pratt i Bryce Dallas Howard, którzy pojawili się w pierwszym filmie, mają wrócić do swoich ról. Udział potwierdzili również Toby Jones i Rafe Spall. Na ekranie ma pojawić się także znany z oryginalnej serii "Park Jurajski" i z obrazu "Jurassic World" B.D. Wong.

d12jqfq

Niedawno do obsady dołączył Justice Smith, który wcieli się w naukowca. Sequel superprodukcji, która podzieliła krytyków, ale zachwyciła tłum widzów (w box office przynosząc niemal 1,7 miliarda dolarów), ma trafić do kin 22 czerwca 2018 roku.

Zdjęcia rozpoczną się w marcu 2017 roku. Według wcześniejszych doniesień, realizacja "Jurassic World 2" ma kosztować ponad 100 milionów więcej niż "Jurassic World".

d12jqfq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12jqfq