Trwa ładowanie...
dayjst6
Megafon.pl
Aktualności

"Jurassic World 2": Bryce Dallas Howard nie będzie biegać w szpilkach po parku jurajskim

Colin Trevorrow posłuchał uwag fanów i obiecał wziąć pod uwagę ich sugestie przy pracach nad sequelem "Jurassic World". Szczególnie jeśli chodzi o jeden szczegół.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bryce Dallas Howard fot. UIP
Bryce Dallas Howard fot. UIP (Megafon.pl Materiały Prasowe)
dayjst6

Reżyser, który przy kontynuacji pełni rolę scenarzysty zapewnił, że główna bohaterka tym razem będzie miała odpowiednie obuwie.

Przypomnijmy, że widzowie narzekali, że w dziele z 2015 roku grana przez Bryce Dallas Howard bohaterka biegała na obcasach.

Na Twittrze Trevorrow zamieścił zdjęcia kilku bardziej stosownych modeli obuwia, które tym razem przyodzieje Claire.

Juan Antonio Bayona przejął obowiązki reżyserskie po Colinie Trevorrowie. Scenariusz piszą Trevorrow i Derek Connolly. Chris Pratt i Bryce Dallas Howard, którzy pojawili się w pierwszym filmie, mają wrócić do swoich ról. Udział potwierdzili również Toby Jones i Rafe Spall. Na ekranie ma pojawić się także znany z oryginalnej serii "Park Jurajski" i z obrazu "Jurassic World" B.D. Wong.

dayjst6

Niedawno do obsady dołączył Justice Smith, który wcieli się w naukowca. Sequel superprodukcji, która podzieliła krytyków, ale zachwyciła tłum widzów (w box office przynosząc niemal 1,7 miliarda dolarów), ma trafić do kin 22 czerwca 2018 roku.

Zdjęcia rozpoczną się w marcu 2017 roku. Według wcześniejszych doniesień, realizacja "Jurassic World 2" ma kosztować ponad 100 milionów więcej niż "Jurassic World".

dayjst6

Podziel się opinią

Share

dayjst6

dayjst6