Trwa ładowanie...

Kajko i Kokosz w weekend w kinie za darmo

Share
Kajko i Kokosz w weekend w kinie za darmo
d22muqv

W najbliższą sobotę i niedzielę, 24 i 25 czerwca, będzie można zobaczyć za darmo premierowe seanse Kajko i Kokosza - pierwszego na polskim rynku filmu, przygotowanego w technice 3D.

Szesnastominutowy film jest zapowiedzią pełnometrażowej wersji filmu i ma za zadanie zaprezentowanie polskiej publiczności próbki możliwości polskich grafików oraz wrażeń, jakie może dostarczyć pełna wersja filmu. Kokosza "zagra" Cezary Żak, a głosu postaci Kajko użyczy Maciej Stuhr.

d22muqv

Seanse odbywać się będą 24 i 25 czerwca w godzinach od 11.00 do 14.00 co pół godziny w sieci kin Multikino w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Krakowie, Bydgoszczy, Zabrzu i Poznaniu oraz w Centrum Filmowym "Helios" we Wrocławiu.

Kajko i Kokosz to kultowy polski komiks, przez wiele lat bawił sprawnym słownictwem, gagami i oryginalną formą graficzna.

Realizowane przez studio Virtual Magic przedsięwzięcie jest wieloetapowym projektem, którego finałem będzie realizacja pełnometrażowej, kinowej wersji "Kajka i Kokosza".

Zobacz galerię zdjęć z "Kajka i Kokosza" w 3D.
[

]( film.html?id=25775 )
Przedsięwzięcie to jest bardzo skomplikowane pod względem organizacyjnym, technologicznym, a także merytorycznym. Dlatego też pierwszym etapem jest stworzenie szesnastominutowej integralnej historii w formie filmu krótkometrażowego.

d22muqv

Podziel się opinią

Share
d22muqv
d22muqv