Trwa ładowanie...
d3fzb10
Aktualności

Karolina Gorczyca dominą w niemieckiej agencji towarzyskiej

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karolina Gorczyca dominą w niemieckiej agencji towarzyskiej
d3fzb10

W sieci zadebiutował zwiastun niemieckiego filmu "Agnieszka" Tomasza Emila Rudzika z Karoliną Gorczycą w roli tytułowej.

Po pięcioletniej odsiadce, bez grosza w kieszeni, Agnieszka Radomska (Gorczyca) ucieka do Niemiec. W Monachium trafia pod skrzydła 70-letniej Madame (Hildegard Schmahl), dawnej baleriny, która zapewnia jej dach nad głową i pracę: Agnieszka zostaje dominą w jej agencji towarzyskiej. Madame stopniowo zaczyna traktować dziewczynę jak córkę. Do czasu, aż w Agnieszce zakocha się 16-letni Manuel (Lorenzo Nedis Walcher). Madame nie znosi konkurencji.

"Rudzik pokazuje niebezpieczny balans na granicy dwóch światów, w których przenikają się te same ludzkie samotności. Świat przemocy, brutalnego wykorzystania człowieka przez człowieka, krzywdy zadanej i pomszczonej przenika świat uczuć naiwnych, prostych i czystych. W tej plątaninie doznań Agnieszka próbuje wytyczać własne ścieżki" - zapowiadają producenci.

d3fzb10

W filmie grają również Wojciech Zieliński, Rafał Garnecki, Edward Kalisz, Mirosław Kotowicz. Tomasz Emil Rudzik wyreżyserował opowieść na podstawie własnego scenariusza. Historia oparta jest na prawdziwych wydarzeniach.

Część zdjęć do "Agnieszki" zrealizowano na Górnym Śląsku. Światowa premiera filmu odbędzie się na Warszawskim Festiwalu Filmowym (pokazy 16 i 17 października).

Zwiastun produkcji można obejrzeć na Vimeo.

d3fzb10

Podziel się opinią

Share

d3fzb10

d3fzb10