Trwa ładowanie...
16-10-2014 04:33

Karolina Gorczyca dominą w niemieckiej agencji towarzyskiej

Karolina Gorczyca dominą w niemieckiej agencji towarzyskiej
d6gfjq5
d6gfjq5

W sieci zadebiutował zwiastun niemieckiego filmu "Agnieszka" Tomasza Emila Rudzika z Karoliną Gorczycą w roli tytułowej.

Po pięcioletniej odsiadce, bez grosza w kieszeni, Agnieszka Radomska (Gorczyca) ucieka do Niemiec. W Monachium trafia pod skrzydła 70-letniej Madame (Hildegard Schmahl), dawnej baleriny, która zapewnia jej dach nad głową i pracę: Agnieszka zostaje dominą w jej agencji towarzyskiej. Madame stopniowo zaczyna traktować dziewczynę jak córkę. Do czasu, aż w Agnieszce zakocha się 16-letni Manuel (Lorenzo Nedis Walcher). Madame nie znosi konkurencji.

"Rudzik pokazuje niebezpieczny balans na granicy dwóch światów, w których przenikają się te same ludzkie samotności. Świat przemocy, brutalnego wykorzystania człowieka przez człowieka, krzywdy zadanej i pomszczonej przenika świat uczuć naiwnych, prostych i czystych. W tej plątaninie doznań Agnieszka próbuje wytyczać własne ścieżki" - zapowiadają producenci.

W filmie grają również Wojciech Zieliński, Rafał Garnecki, Edward Kalisz, Mirosław Kotowicz. Tomasz Emil Rudzik wyreżyserował opowieść na podstawie własnego scenariusza. Historia oparta jest na prawdziwych wydarzeniach.

Część zdjęć do "Agnieszki" zrealizowano na Górnym Śląsku. Światowa premiera filmu odbędzie się na Warszawskim Festiwalu Filmowym (pokazy 16 i 17 października).

Zwiastun produkcji można obejrzeć na Vimeo.

d6gfjq5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6gfjq5