Trwa ładowanie...

Kasia Figura im starsza tym lepsza!

Katarzyna Figura w polskim kinie ma rolę szczególną. Jej uroda i wspaniałe możliwości aktorskie sprawiają, że każda zagrana przez nią rola jest aktem prawdziwie mistrzowskim.

Share
Kasia Figura im starsza tym lepsza!Źródło: Agencja Mazur
d1kzfoc

A ona ma do siebie wspaniały dystans, podkreślając z wdziękiem, że upływający czas nie jest dla niej problemem. Przeciwnie! Kasia Figura (48 l.) twierdzi, że to jej wielki atut.**

- Dla mnie mój wiek nie jest problemem - mówi Faktowi Figura. - Dzięki temu jestem lepszą aktorką, mogę stworzyć ciekawszą kreację. Młode aktorki rzadko mają taką możliwość, a przede wszystkim nie mają jeszcze zwykłego życiowego doświadczenia, które nas uczy. To dzięki niemu możemy więcej zaoferować jako aktorzy - dodaje aktorka, która właśnie pracuje na planie nowego filmu Przemysława Angermana (35 l.) „Wyjazd integracyjny”.

Figura od lat udowadnia, że jest aktorką wybitną. Jej kreacje w takich filmach, jak "Żurek", "Ubu Król" czy "To nie tak jak myślisz, kotku" na stałe wpisały się do historii polskiego kina. Oprócz tego Figura od lat występuje na deskach teatru, będąc gwarancją powodzenia każdego scenicznego przedsięwzięcia.

d1kzfoc

Gwiazda wie, że w tych artystycznych wyzwaniach dojrzałość jest jej wielkim sprzymierzeńcem. - Doświadczenie aktorskie, warsztat, który z latami sobie wyrabiamy i dojrzałość sprawia, że jesteśmy bardziej prawdziwi i na scenie, i na ekranie - mówi Faktowi jedna z najpiękniejszych polskich aktorek.

d1kzfoc

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kzfoc
d1kzfoc