Trwa ładowanie...
dtm9hz1

Keith Stanfield będzie Snoop Doggiem

Share
dtm9hz1

Keith Stanfield, którego wkrótce będzie można podziwiać w dramacie "Selma" oraz w obrazie "Miles Ahead", zasilił obsadę filmu "Straight Outta Compton", czyli biografii zespołu N.W.A.

Keith Stanfield, znany najbardziej z roli w obrazie "Przechowalnia numer 12", wcieli się w Calvina Broadus Jr., czyli słynnego Snoop Dogga.

Za kamerą projektu staje F. Gary Gray ("Włoska robota", "Prawo zemsty"). Produkcją filmu zajmują się Ice Cube i Dr. Dre, a także Matt Alvarez i Tomica Woods-Wright.

Corey Hawkins zagra Dr. Dre, a Jasonowi Mitchellowi przypadnie rola Eazy-E. 22-letni O'Shea Jackson Jr. został zaangażowany, by sportretować swego ojca, Ice Cube'a. Ponadto Aldis Hodge wcieli się w MC Rena, a Neil Brown Jr. w DJ-a Yellę. Paul Giamatti zagra menedżera zespołu, Jerry'ego Hellera.

Premierę "Straight Outta Compton" wyznaczono na 14 sierpnia 2015 roku.

dtm9hz1

Zespół N.W.A. powstał w 1986 roku. Przez jego skład przewinęli się Dr. Dre, Ice Cube, Eazy-E, Mc Ren, DJ Yella, Tee Jaye i Arabian Prince. Longplay "Straight Outta Compton" (1988) przyniósł hit "Fuck tha Police" i rozszedł się w nakładzie ponad dziewięciu milionów egzemplarzy. W 1990 roku Ice Cube, skłócony z Eazym o tantiemy, odszedł z zespołu, poświęcając się solowej karierze. Dre opuścił szeregi formacji po wydaniu krążka, "Niggaz4Life" z 1991 roku, który okazał się ostatnim w dorobku N.W.A. Eazy-E zmarł w 1995 roku w wyniku powikłań związanych z AIDS.

Keith Stanfield zasłynął rolą w dramacie "Przechowania numer 12", w którym zaprezentował także swoje umiejętności raperskie. Po występie w niezależnej produkcji aktor otrzymał angaż do filmów "Noc oczyszczenia: Anarchia", "Selma" oraz "Miles Ahead".

dtm9hz1

Podziel się opinią

Share
dtm9hz1
dtm9hz1