Trwa ładowanie...
d3bvxd5
Aktualności

Kings Of Leon akustycznie dla Julii Roberts i Meryl Streep

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kings Of Leon akustycznie dla Julii Roberts i Meryl Streep
d3bvxd5

Grupa Kings Of Leon nagrała akustyczną wersję jednej ze swoich piosenek na potrzeby soundtracku do filmu "Sierpień w hrabstwie Osage".

Rockmani wzięli na warsztat numer "Last Mile Home". - To opowieść, z którą łatwo nam się było utożsamić - wyjaśnia wokalista rodzinnej kapeli, Caleb Followill. - Więzi rodzinne to coś, do czego tęsknimy, a zarazem coś co nas odpycha. Ponadto mocno czujemy się związani z Oklahomą. Akustycznego nagrania można posłuchać pod tym adresem.

Film powstał w oparciu o uhonorowaną nagrodą Pulitzera sztukę autorstwa Tracy'ego Lettsa, znaną w Polsce pod tytułem "Sierpień: Oklahoma". Dramat opowiada o dysfunkcyjnej rodzinie Westonów. Meryl Streep gra Violet Weston, uzależnioną od narkotyków matkę rodu, która po zaginięciu męża-alkoholika przejmuje dowodzenie nad bliskimi. Julia Roberts wciela się w postać najstarszej córki Violet - Barbary Fordham, kobiety uwielbiającej rządzić innymi i borykającej się z kryzysem we własnym małżeństwie.

d3bvxd5

W filmie występują także Julianne Nicholson, Ewan McGregor, Benedict Cumberbatch, Margo Martindale, Chris Cooper, Abigail Breslin, Juliette Lewis, Dermot Mulroney i Sam Shepard. Za kamerą stanął John Wells.

Polska premiera produkcji zapowiedziana została na 24 stycznia. Album z towarzyszącą dziełu muzyką ukaże się 7 stycznia.

Kings Of Leon tworzą trzej bracia Followillowie i ich kuzyn. Dorastali w Oklahomie i Tennessee. Utwór "Last Mile Home" pochodzi z ostatniej płyty Amerykanów, wydanej we wrześniu 2013 roku "Mechanical Bull".

d3bvxd5

Podziel się opinią

Share

d3bvxd5

d3bvxd5