Trwa ładowanie...
19-05-2006 14:27

Kolejny film kabaretu Mumio

Kolejny film kabaretu Mumio
d3003pm
d3003pm

Na ekranach naszych kin ciągle można oglądać film Hi Way, w którym główne role kreują Jacek Borusiński i Dariusz Basiński z kabaretu Mumio, a już mówi się o ich kolejnym projekcie fabularnym.

Iwo Zaniewski, współtwórca agencji reklamowej PZL, znany z niekonwencjonalnych spotów telewizyjnych, pracuje nad kostiumową komedią, w której zagrać mają członkowie grupy Mumio. PRZYPOMINAMY KADRY Z FILMU 'HI WAY' Twórcy poznali się dzięki kultowym już reklamom jednego z operatorów komórkowych. Zaniewski doradzał także Borusińskiemu i Basińskiemu, gdy ci pracowali nad filmem "Hi Way".

W chwili obecnej autor reklam pracuje razem z Magdaleną Goll nad scenariuszem komedii rozgrywającej się w XVIII wieku w epoce rokoko i ma nadzieję, że członkowie Mumio zgodzą się w niej zagrać.

- Akcja odbywa się na dworze królewskim, a tematem są losy pomocnika fryzjerskiego wplątanego w dworskie intrygi – opowiada serwisowi informacyjnemu Wirtualne Media Iwo Zaniewski.

Producentem filmu będzie Piotr Dzięcioł (m.in. "Edi", "Hi Way"). Zdjęcia, planowane na lato przyszłego roku, zostaną wykonane przez Pawła Edelmana (m.in. "Pan Tadeusz", "Pianista", "Oliver Twist").

d3003pm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3003pm