Trwa ładowanie...
d3pw30o

Koniec spekulacji. Quentin Tarantino oficjalnie potwierdza

Jeden z najlepszych tytułów w filmografii Quentina Tarantino doczeka się trzeciej części. Tak, będzie "Kill Bill 3". Jest tylko jedno "ale".
Share
Panna Młoda znów da popalić!
Panna Młoda znów da popalić!Źródło: Materiały prasowe
d3pw30o

Kiedy po raz ostatni widzieliśmy Pannę Młodą, zadała Billowi śmiertelny cios. Zemsta się dokonała. Czy jest coś jeszcze do powiedzenia w tej historii? Cóż, zdaniem Quentina Tarantino tak.

Zapytany audycji Andy'ego Cohena, czy "Kill Bill 3" kiedykolwiek powstanie, reżyser "Dawno temu w… Hollywood" powiedział, że dzień wcześniej był na kolacji z Umą Thurman w japońskiej restauracji. Chwilę potem zdradził, że "szykuje się na" kolejną część i "ma na nią ciekawy pomysł".

Podskoczyliście z radości? Fajnie, ale musimy sprowadzić was na ziemię. Na "Kill Billa 3" przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. "Co najmniej 3 lata od teraz" - zdradził Tarantino. Jego grafik na kolejne lata jest zapełniony. Pracuje teraz nad sztuką i 5-odcinkowym serialem. Potem przyjdzie czas na kolejny film. Cóż, przynajmniej to jakiś konkret.

d3pw30o

ZOBACZ TEŻ: Krystyna Czubówna i Tomasz Knapik czytają "Pulp Fiction"

Pierwsza cześć "Kill Billa" weszła na ekrany w 2003 r. Rok później miał premierę sequel. W główne role wcielili się Uma Thurman, Daryl Hannah, Lucy Liu, David Caradine i Michael Madsen.

Dyptyk opowiada o zabójczyni pozostawionej na śmierć, która po 4 latach wybudza się ze śpiączki i rozpoczyna krwawą vendettę.

d3pw30o

Podziel się opinią

Share
d3pw30o
d3pw30o