Trwa ładowanie...
d3jqg9e

Koniec spekulacji. Quentin Tarantino oficjalnie potwierdza

Jeden z najlepszych tytułów w filmografii Quentina Tarantino doczeka się trzeciej części. Tak, będzie "Kill Bill 3". Jest tylko jedno "ale".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Panna Młoda znów da popalić!
Panna Młoda znów da popalić! (Materiały prasowe)
d3jqg9e

Kiedy po raz ostatni widzieliśmy Pannę Młodą, zadała Billowi śmiertelny cios. Zemsta się dokonała. Czy jest coś jeszcze do powiedzenia w tej historii? Cóż, zdaniem Quentina Tarantino tak.

Zapytany audycji Andy'ego Cohena, czy "Kill Bill 3" kiedykolwiek powstanie, reżyser "Dawno temu w… Hollywood" powiedział, że dzień wcześniej był na kolacji z Umą Thurman w japońskiej restauracji. Chwilę potem zdradził, że "szykuje się na" kolejną część i "ma na nią ciekawy pomysł".

Podskoczyliście z radości? Fajnie, ale musimy sprowadzić was na ziemię. Na "Kill Billa 3" przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. "Co najmniej 3 lata od teraz" - zdradził Tarantino. Jego grafik na kolejne lata jest zapełniony. Pracuje teraz nad sztuką i 5-odcinkowym serialem. Potem przyjdzie czas na kolejny film. Cóż, przynajmniej to jakiś konkret.

d3jqg9e

ZOBACZ TEŻ: Krystyna Czubówna i Tomasz Knapik czytają "Pulp Fiction"

Pierwsza cześć "Kill Billa" weszła na ekrany w 2003 r. Rok później miał premierę sequel. W główne role wcielili się Uma Thurman, Daryl Hannah, Lucy Liu, David Caradine i Michael Madsen.

Dyptyk opowiada o zabójczyni pozostawionej na śmierć, która po 4 latach wybudza się ze śpiączki i rozpoczyna krwawą vendettę.

d3jqg9e

Podziel się opinią

Share

d3jqg9e

d3jqg9e