Trwa ładowanie...
d3025ag
Aktualności

Kontrowersyjne show wiosną w Polsacie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kontrowersyjne show wiosną w Polsacie
d3025ag

W marcu br. na antenie telewizji Polsat zadebiutuje kontrowersyjny teleturniej "Moment prawdy" - informuje serwis mediarun.pl.

Według zasad programu, uczestnik kilka dni przed nagraniem zostaje podłączony do wykrywacza kłamstw i odpowiada na 75 pytań, dotyczących życia osobistego i najgłębiej skrywanych sekretów. Następnie twórcy wybierają 21 pytań, które pojawią się podczas show. Stawka, o którą toczyła się gra w amerykańskiej edycji, to 500 tys. dol.

Rodzima wersja formatu ma być łagodniejsza od zachodnich odpowiedników. - Dostosujemy pytania do standardów polskiego społeczeństwa, bo są one mniej liberalne niż np. w Stanach Zjednoczonych - mówi w rozmowie z dziennikiem Polska Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Polsatu. Na razie nie są znane ani nazwiska prowadzących, ani wysokość nagrody przeznaczonej dla kandydatów.

"Moment prawdy", inspirowany kolumbijskim teleturniejem "Nada mas que la verdad", produkowany był dotychczas w 43 krajach, m.in. W USA, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji, Niemczech i Czechach.

d3025ag

Podziel się opinią

Share
d3025ag
d3025ag