Trwa ładowanie...
d46wla1

Koreańska aktorka dołącza do "Avengers: Age of Ultron"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koreańska aktorka dołącza do "Avengers: Age of Ultron"
(Forum Film)
d46wla1

Koreańska aktorka Kim Soo Hyun potwierdziła za pośrednictwem serwisu Twitter, iż pojawi się w filmie "Avengers: Age of Ultron".

- Byłam fanką komiksów wydawnictwa Marvel. Wygląda na to, że jak coś lubisz tak bardzo, los spełnia twoje pragnienia i stajesz się częścią ukochanego świata - napisała gwiazda

Jak na razie studio Marvela i sama aktorka nie chcą wyjawić, w kogo wcieli się na ekranie. Byłby to bowiem zbyt duży spoiler dla fanów komiksowych produkcji. Wiadomo jedynie, że będzie to znacząca rola drugoplanowa.

d46wla1

Przypomnijmy, że akcja obrazu "Avengers: Age of Ultron" rozgrywać będzie się w Korei Południowej, a zdjęcia powstaną w Seulu. Głównym czarnym charakterem produkcji będzie tytułowy Ultron, którego zagra James Spader. Superbohaterowie z grupy Avengers stawią jednak czoła nie tylko jemu, ale i drugiemu złoczyńcy - Baronowi Wolfgangowi von Struckerowi, byłemu naziście (Thomas Kretschmann). W obrazie wystąpią także Aaron Taylor-Johnson (jako Quicksilver), Elizabeth Olsen (jako Szkarłatna Wiedźma) i Don Cheadle (jako James Rhodes), jak i również gwiazdy pierwszej części: Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Jeremy Renner, Chris Evans, Samuel L. Jackson i Mark Ruffalo.

Sequel przeboju "Avengers" zagości w kinach 1 maja 2015 roku.

d46wla1

Podziel się opinią

Share

d46wla1

d46wla1