Trwa ładowanie...
29-10-2009 14:22

Korwin-Piotrowska i Wellman poprowadzą nowe programy

Korwin-Piotrowska i Wellman poprowadzą nowe programyŹródło: TVN
d48cdvh
d48cdvh

Karolina Korwin - Piotrowska od listopada będzie prowadzić magazyn filmowy "W kinie i na kanapie", natomiast Dorota Wellman będzie gospodynią programu literackiego "Czytam, bo lubię". Oba programy zobaczymy w ramówce TVN Style - informują Wirtualnemedia.pl.

Program "W kinie i na kanapie" nie będzie o nowościach i festiwalach filmowych, jak to ma miejsce w podobnych magazynach, ale o kultowych produkcjach filmowych dużego i małego ekranu.

W programie Karolina Korwin - Piotrowska opowie o znanych i lubianych przez widzów filmach, aktorach czy reżyserach. Powróci do obrazów sprzed kilku lat, zaprezentuje ciekawostki z historii kina, przytoczy najświeższe plotki.

Każdy odcinek "W kinie i na kanapie" poświęcony będzie jednemu zjawisku, np. animowanym filmom Disneya czy komediom romantycznym z Julią Roberts. Magazyn będzie emitowany w piątki o godz. 22.45. Po raz pierwszy zobaczymy go 6 listopada.

d48cdvh

Program "Czytam, bo lubię" będzie miał podobną formułę. Nie będzie prezentować nowości książkowych i polecać pisarzy, o których dużo się pisze w rubrykach kulturalnych. W magazynie Dorota Wellman opowie natomiast o książkach jej zdaniem mądrych, ale jednocześnie lekkich, dobrze napisanych i wciągających, zarówno starych i nowych.

Prowadząca w subiektywny sposób streści fabułę pozycji, przeczyta fragmenty i doda własną recenzję. Każdy odcinek programu będzie poświęcony konkretnemu fenomenowi na rynku czytelniczym. Posłuchamy i o kryminałach Agathy Christie i opowieściach Wojciecha Cejrowskiego. Program emitowany będzie w piątki o godz. 20.30 począwszy od 6 listopada.

d48cdvh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d48cdvh