Trwa ładowanie...
d3bmmqu
Aktualności

Krew i maszyna. Do kin wchodzi "Morgan"

Kino wiele razy pokazywało, jak niebezpieczny może być mariaż technologii i człowieka. Swój głos w tej sprawie wyraził Luke Scott. Syn znanego reżysera zadebiutował thrillerem, w którym poziom napięcia jest bliski "Obcemu". Podobieństw do kultowego filmu jest wiele, bo sam Ridley miał pieczę nad dziełem syna jako producent. W kinach od 9 września.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tytułową rolę zagrała zjawiskowa Anya Taylor-Joy
Tytułową rolę zagrała zjawiskowa Anya Taylor-Joy (Materiały prasowe)
d3bmmqu

Główną bohaterką jest przedstawicielka wielkiej korporacji Lee Weathers - w tej roli świetna Kate Mara - która specjalizuje się w rozwiązywaniu ryzykownych sytuacji, wysłana zostaje do odległego, ściśle tajnego laboratorium, by wyjaśnić sprawę przerażającego wypadku. Na miejscu przekonuje się, że za wypadkiem stoi z pozoru niewinna „istota ludzka”, która kryje w sobie zarówno niezwykły potencjał, jak i ogromne zagrożenie.

Mocnym punktem tego filmu jest obsada. W rolach głównych: Kate Mara (”Marsjanin”), Toby Jones (”Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia”), Michelle Yeoh (”Przyczajony tygrys, ukryty smok”), nominowana do Oscara Jennifer Jason Leigh (”Nienawistna ósemka”) i nominowany do Oscara Paul Giamatti (”Niesamowity Spider-Man 2”).

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
d3bmmqu

Podziel się opinią

Share
d3bmmqu
d3bmmqu