Trwa ładowanie...
ycipk-3dqqt8
ycipk-3dqqt8

Księżniczka Łabędzi III: Skarb Czarnoksiężnika - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Księżniczka Łabędzi: Skarb czarnoksiężnika to trzecia część filmu animowanego dla dzieci, dzięki któremu młody widz po raz kolejny będzie mógł przenieść się w świat przygody, magii oraz miłości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-3dqqt8
Księżniczka Łabędzi III: Skarb czarnoksiężnika to baśniowy film animowany dla dzieci WP Film
Podziel się

Księżniczka Łabędzi III: Skarb czarnoksiężnika - ogólne informacje

Księżniczka Łabędzi III: Skarb czarnoksiężnika to amerykański film animowany, który jest kontynuacją dwóch poprzednich części: Księżniczka Łabędzi i Księżniczka Łabędzi II: Tajemnica zamku. Animacja oparta jest historii z baletu Jezioro łabędzie.

Księżniczka Łabędzi III: Skarb czarnoksiężnika - fabuła

ycipk-3dqqt8

W pięknej krainie, na zamku stojącym nad Jeziorem Łabędzim, trwa radosna krzątanina z racji zbliżającego się uroczystego festiwalu. Wśród powszechnego szczęścia wszyscy na chwilę zapominają o złu, które nigdy nie śpi. Gdy wszyscy zajęci są szykowaniem się na wspaniałą zabawę, zła Zelda przy pomocy ptasiego sługi dowiaduje się, że zapiski Rothbarta zawierające mroczne tajemnice zakazanej sztuki nie zostały unicestwione.

Czarownica wymyślając fortel i udając biedną, nieszczęśliwą dziewczynę trafia za mury zamku. Tam podstępnie zdobywa klucze do komnaty, gdzie ukryta jest magiczna, zakazana sztuka.

Wchodząc w posiadanie księgi, chce czym prędzej zrealizować swój nikczemny plan. Zaklęty skarb, który ukradła, daje nieograniczoną moc właścicielowi. Wypowiadając na głos zaklęcia zawarte w tajemniczej księdze, Zelda szykuje się na dokonanie totalnego zniszczenia, jednak wiedźma szybko zauważa, że formuła nie działa. To roztropny książę Derek oderwał ostatnie słowo zaklęcia, czyniąc zapiski siejące zniszczenie niepełnymi i bezużytecznymi.

Lecz zacięta Zelda tak łatwo się nie poddaje i porywa Odettę, aby zmusić księcia do wyjawienia brakującego słowa.

Derek i przyjaciele księżniczki mają inny plan. Szybko wyruszają w drogę tropem wiedźmy i uprowadzonej, aby odbić Odettę siłą, a złą Zeldę ukarać.

ycipk-3dqqt8
Tytuł oryginalny

Swan Princess III: The Mystery of the Enchanted Treasure, The

Gatunek

animowany, familijny, baśń

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

1998

Data światowej premiery

04.08.1998

Czas trwania

71 min.

Scenarzysta
Obsada
ycipk-3dqqt8

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku

ycipk-3dqqt8
ycipk-3dqqt8