Trwa ładowanie...
Aktualności

Lady Gaga i LeToya Luckett w biografii Dionne Warwick

Share
Lady Gaga i LeToya Luckett w biografii Dionne Warwick
d34x57v

Lady Gaga i LeToya Luckett mają zagrać w biografii wokalistki, autorki piosenek, aktorki i prezenterki Dionne Warwick.

Obraz otrzymał tytuł "Dionne". W roli głównej zobaczymy znaną z Destiny's Child LeToyę Luckett. Danny Glover wcieli się w jej ojca, Olympia Dukakis pojawi się jako Marlena Dietrich, a Lady Gaga jako Cilla Black, którą Warwick nazywa swoją nemesis.

Mario Van Peebles ma stanąć za kamerą - obecnie prowadzi negocjacje. Dzieło skupi się na historii artystki w latach 1962-1968. Zdjęcia mają ruszyć w październiku.

d34x57v

Dionne Warwick sprzedała ponad 25 milionów płyt na całym świecie. Aż 69 jej singli znalazło się w notowaniu Billboard Hot 100.

Lady Gaga zapowiedziała, że zagra w szóstym sezonie "American Horror Story". Za rolę w piątym sezonie otrzymała Złoty Glob. We wrześniu 2014 roku Amerykanka wydała z Tonym Bennettem wspólne dzieło "Cheek To Cheek". Ostatni samodzielny krążek piosenkarki to "Artpop", który miał premierę 6 listopada 2013 roku.

Debiutancki album Luckett zatytułowany "LeToya" ukazał się w czerwcu 2006 roku. Wydawnictwo dotarło na szczyt Billboardu i osiągnęło na całym świecie nakład ponad miliona sztuk. Drugi krążek piosenkarki, "Lady Love", miał premierę w sierpniu 2009 roku. W aktorskim dorobku artystki są role w filmie "Pan i pani Kiler" czy serialach "Treme", "Single Ladies" i "Gracze".

d34x57v

Podziel się opinią

Share
d34x57v
d34x57v