Trwa ładowanie...
d48elm8
Aktualności

Leona Lewis przerażona aktorskim debiutem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Leona Lewis przerażona aktorskim debiutem
d48elm8

Leona Lewis przyznała, że była mocno zestresowana, przyjmując rolę w musicalu "Holiday!".

Artystka nie była pewna, czy jej udział w produkcji zostanie zaakceptowany przez fanów, poza tym aktorstwo było dla niej nowym wyzwaniem.

- Bałam się, że ludzie pomyślą, że chce się wślizgnąć do świata filmu - tłumaczy. - Przyjaciele jednak mnie pocieszyli i doradzili, że z takiej okazji należy skorzystać. Powiedzieli, że jeśli mam ochotę, nie powinnam się wahać.

d48elm8

Angielka dodała, że choć przez jakiś czas studiowała aktorstwo, udział w kinowej produkcji był dla niej czymś zupełnie nowym. - To był zupełnie nowy, nieznany mi świat - wyjaśnia 28-latka.

Bohaterkami obrazu, wcześniej znanego pod tytułem "Walking On Sunshine", będą matka i córka, które podczas pobytu w Hiszpanii zakochują się w tym samym mężczyźnie. Tłem wydarzeń będzie muzyka pop lat 80. Usłyszmy tam hity "Don't You Want Me Baby" Human League, "Holiday" Madonny, "Girls Just Wanna Have Fun" Cyndi Lauper czy "Wake Me Up Before You Go Go" Wham!

Za reżyserię odpowiadają Max Giwa i Dania Pasquini ("StreetDance 3D").

Ostatni regularny longplay Lewis, "Glassheart", miał premierę w październiku 2012 roku. Na początku grudnia ukazał się okolicznościowy krążek, "Christmas, With Love".

d48elm8

Podziel się opinią

Share

d48elm8

d48elm8