Trwa ładowanie...
d45934s
scarlett johansson
17-05-2013 15:04

Letnia przeprawa Scarlett Johansson

d45934s
d45934s

Scarlett Johansson już niebawem zaprezentuje swój pierwszy film pełnometrażowy.

W 2011 roku media informowały, że aktorka zadebiutuje po drugiej stronie kamery filmem "Summer Crossing". Dziś wiemy, że Johansson wreszcie spełni swoje marzenie. Zdjęcia do obrazu rozpoczną się w pierwszej połowie 2014 roku, a gotowy film trafi do kin w roku 2015.

Niezależny dramat "Summer Crossing" powstanie w oparciu o pierwszą powieść Trumana Capote znaną w Polsce pod tytułem "Letnia przeprawa". Jej akcja rozgrywa się tuż po zakończeniu II wojny światowej, w Nowym Jorku. Główną bohaterką jest 18-letnia Grady, dziewczyna z wyższych sfer, którą rodzice zamierzają wprowadzić na salony. Latem, gdy opiekunowie wyjeżdżają na wakacje do Europy, Grady wdaje się w romans z chłopakiem z klasy niższej, weteranem wojennym, który pracuje jako parkingowy.

- Kilka lat temu rozpoczęłam wraz ze scenarzystką Tristine Skyler pracę nad adaptacją "Letniej przeprawy", historii, która podbiła moje serce - tłumaczy Johansson. - Szansa przedstawienia jej na dużym ekranie w ramach pełnometrażowego debiutu to dla mnie spełnienie marzeń i ogromny przywilej.

Przypomnijmy, że Johansson ma na koncie jeden film krótkometrażowy, "These Vagabond Shoes", w którym zagrał Kevin Bacon. Dzieło można obejrzeć pod tym adresem.

Aktorski dorobek gwiazdy zamyka komedia "Don Jon".

d45934s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45934s