Trwa ładowanie...
d39gvot
Aktualności

Logan Miller powalczy z zombie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Logan Miller powalczy z zombie
(GK Productions)
d39gvot

Logan Miller zagra w komediowym horrorze Christophera Landona "Scouts vs. Zombies".

Projekt, który powstanie pod szyldem wytwórni Paramount, opisywany jest jako horror z elementami komedii. Przedstawi on historię drużyny skautów, którzy muszą wykorzystać swoje umiejętności w konfrontacji z hordą żywych trupów.

W roli głównej, przywódcy skautów, pojawi się Tye Sheridan. Logan Miller wcieli się w Cartera, klasowego błazna, który chce uciec od skautów i stać się popularnym dzieciakiem. W momencie kiedy jego zastęp zostaje zaatakowany przez zombie, musi przedefiniować swoje plany.

d39gvot

Scenariusz napisali Carrie Evans i Emi Mochizuki. W 2010 roku materiał trafił na tzw. czarną listę Hollywood - najlepszych projektów, którym nie udało się znaleźć producenta. W międzyczasie faworytem na stanowisko reżysera był Etan Cohen, jednak filmowiec zrezygnował z posady. Jego miejsce zajął Christopher Landon, który do tej pory zajmował się przede wszystkim pisaniem scenariuszy. Landon jest współtwórcą drugiej, trzeciej i czwartej odsłony serii "Paranormal Activity", a także filmów "Niepokój" i "Krew jak czekolada".

Zdjęcia ruszają w maju.

Miller ma na koncie m.in. udział w filmie Sofii Coppoli "The Bling Ring".

d39gvot

Podziel się opinią

Share
d39gvot
d39gvot