Trwa ładowanie...
d2annye

Magdalena Steczkowska o udziale w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": mam zdarte kolana i siniaki

Share
d2annye

http://get.wp.tv/?mid=1540059&ast=yes&s=1

Przyznaje, że trudno jej wcielić się w rolę i zaśpiewać inaczej, niż umie. Wokalistka nie zraża się jednak niepowodzeniami i z poświęceniem ćwiczy do kolejnych odcinków.

- Kolana po pierwszym dniu wyglądały tak, że się przeraziłam. Mam je zdarte, dookoła są siniaki. Goją się już przeszło tydzień. Z tego względu musieliśmy trochę zmodyfikować strój. Musiałam wystąpić w bandażach. Każdy jeden rzut na scenę był okupiony wielkim bólem i ranami. Nie chciałam się aż tak masakrować, ale zrobiłam to dla roli i bardzo się z tego cieszę - mówi Magdalena Steczkowska.

Piosenkarka miała także problemy ze śpiewem. Gwiazda sądziła wcześniej, że dzięki zdolnościom wokalnym będzie jej łatwiej zagrać daną postać.
- Nagle okazało się, że to, że jestem wokalistką, bardzo mi przeszkadza. W ogóle nie brałam tego pod uwagę. Myślałam: "Próby wokalne? Przecież zaśpiewam". Już na pierwszej próbie Agnieszka Hekiert, nasza trenerka powiedziała jednak do mnie: "Madziu, ale ty musisz zapomnieć o tym, że umiesz śpiewać. To akurat w tym programie nie ma żadnego znaczenia. Śpiewasz czysto i super, ale teraz musisz być daną osobą, śpiewać tak jak ona, a ty śpiewasz jak ty". Załamałam się, bo przecież ćwiczyłam i było super - przyznaje piosenkarka.

d2annye

Magdalena Steczkowska jest wokalistką zespołu Indigo i siostrą Justyny Steczkowskiej. Oprócz niej w show wystąpią: Joanna Liszowska, Maja Bohosiewicz, Kuba Molęda, Barbara Melzer, Jacek Kawalec, Marek Kaliszuk i Marcin Przybylski. W jury zasiądą Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski, DJ Adamus i Małgorzata Walewska.
Drugą edycję programu "Twoja twarz brzmi znajomo" widzowie zobaczą jesienią. Pierwszą edycję show obejrzało średnio 3 mln widzów, wynika z badań Nielsen Audience Measurement przygotowanych dla portalu Wirtualnemedia.pl.

d2annye

Podziel się opinią

Share
d2annye
d2annye