Trwa ładowanie...
d3kyank

Max Charles

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Miejsce urodzenia:

Dayton, Ohio

Filmografia:
d3kyank
WP Film
Źródło: WP Film

Max Charles – kariera

Max Charles urodził się 18. sierpnia 2003 roku. Dorastał w Dayton w stanie Ohio. Max Charles zaczął przygodę z filmem w wieku 6 lat, kiedy zagrał w jednym z odcinków („Everything is broken”) w serialu „True blood” (2008 – 2014). W wieku zaledwie 12 lat Max Charles był weteranem w branży filmowej. Pracował (i nadal pracuje) z najbardziej uznanymi aktorami, reżyserami i scenarzystami w Hollywood. Max Charles występuje w trzech znanych bajkach „Harvey Dzióbek” (gra Henia Dzióbka), „Lwia straż” Disney'a (gra Kiona) i „Pan Peabody i Sherman” (gra Shermana). Max Charles obecnie mieszka w Hollywood. Kiedy nie gra w filmach, jeździ na deskorolce, gra w gry wideo i chodzi na spacery z ukochanym psem Pipem. Podczas zdjęć do serialu „Strachy na psiaki” (2011) Max postanowił zaadoptować jednego ze szczeniaków. W 2014 roku zagrał w nominowanym do Oscara filmie Clinta Eastwooda "Snajper" z Bradleyem Cooperem w roli głównej.

Max Charles – z kim często pracuje?

Max Charles – nagrody:

  • Nagroda dla Młodych Artystów 2013 – nagroda dla najlepszego młodego aktora w serialu telewizyjnym „Sąsiedzi” (2012 - 2014)

Max Charles – nominacje:

  • Saturn 2017 i Saturn 2016 – nominacja dla najlepszej kreacji bohatera w serialu „Wirus” (2014-);
  • Behind The Voice Actors Awards – 2016 – nominacja za podkładanie głosu w bajce „Lwia straż: Powrót” (2015); 2015 – nominacja w kategorii Głos roku;
  • Nagroda dla Młodych Artystów – 2015 – nominacja za rolę w filmie „Niesamowity Spider-man 2” (2014); 2013 – nominacja dla najlepszego młodego aktora w serialu komediowym lub dramatycznym „Sąsiedzi”.

Max Charles – ciekawostki:

  • Max Charles ma trzech braci: Logana, Masona i Brocka;
  • Mason i Brock pojawili się razem z Maxem w filmie „Głupi, głupszy, najgłupszy” (2012);
  • Max Charles jest reprezentowany przez CESD Talent Agency Symington Talent Management.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kyank
d3kyank
d3kyank