Trwa ładowanie...
d2mjkob

Men in Black: International

Najnowsze informacje
5.0
(1 głos)
Oceń:
"Men in Black: International" to amerykańska komedia science fiction w reżyserii F. Gary'ego Graya. Produkcja jest spin-offem filmów z serii "Faceci w czerni" i jest także luźno powiązana z komiksem autorstwa Lowella Cunninghama o tym samym tytule.
d2mjkob
3
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Men in Black: International - opis fabuły

Fabuła "Men in Black: International" opowiadać będzie o przygodach dwóch zupełnie nowych agentów, M (Tessa Thompson) i H (Chris Hemsworth). Tym razem główni bohaterowie produkcji będą musieli powstrzymać kolejne kosmiczne zagrożenia na całym świecie, a także znaleźć szpiega, który pracuje w szeregach organizacji Men in Black.

W produkcji znajdą się też odniesienia do poprzednich filmów w serii, a także niektórzy bohaterowie, czasem pojawiający się w zupełnie nowym kontekście. Zgodnie z zapowiedziami "Men in Black: International" część akcji będzie miała miejsce na pustyni, a bohaterowie wkrótce staną oko w oko z kosmitami. W produkcji pojawią się też zupełnie nowi kosmici, którzy należą do szeregów MIB.

Men in Black: International - obsada, bohaterowie

Głównymi bohaterami w spin-offie "Men in Black: International" są agenci M i H, w których wcielają się odpowiednio Tessa Thompson oraz Chris Hemsworth. W pozostałych rolach w produkcji pojawiają się również Liam Neeson, jako dyrektor brytyjskiej gałęzi organizacji MIB, a także Rebecca Ferguson i Kumail Nanjiani, którzy zagrają kosmitów.

W obsadzie "Men in Black: International" wystąpią też Rafe Spall, Les Twins i Emma Thompson. Co ciekawe, tym razem w kolejnym obrazie z serii nie zobaczymy Willa Smitha ani Tommy'ego Lee Jonesa, którzy pracowali na planie trzech poprzednich odsłon serii.

Men in Black: International - scenariusz, reżyseria

Za reżyserię filmu "Men in Black: International" odpowiedzialny jest tym razem F. Gary Gray, który w przeszłości wykonywał tę funkcję przy okazji takich produkcji jak "Szybcy i wściekli 8", "Straight Outta Compton" czy "Prawo zemsty". Tym samym za reżyserię obrazu nie jest odpowiedzialny Barry Sonnenfeld, który stworzył trzy pierwsze filmy z serii "Faceci w czerni".

Za produkcję filmu odpowiedzialni są Walter F. Parkes i Laurie MacDonald, natomiast za scenariusz "Men in Black: International" odpowiadają Art Marcum i Matt Holloway. Oprawą muzyczną zajęli się Danny Elfman i Chris Bacon. Zdjęcia do "Men in Black: International" powstały między innymi w Nowym Jorku czy Londynie, a także na terenie Maroko i Włoch.

Men in Black: International - ciekawostki

  • Pierwsze doniesienia na temat filmu "Men in Black: International" miały miejsce w lutym 2018 roku, gdy zdradzono, że aktor Chris Hemsworth, znany chociażby z serii "Thor", wystąpi w produkcji reżyserii F. Gary'ego Graya.
  • Zdjęcia do "Men in Black: International" rozpoczęły się 9 lipca 2018 roku w Londynie, a później kontynuowano je także w Nowym Jorku oraz na terenie Maroko i Włoch. 17 października 2018 roku Chris Hemsworth potwierdził w wywiadzie, że prace nad produkcją zostały zakończone.
  • Film "Men in Black: International" traktowany jest jako spin-off w serii, dlatego odpowiada za niego inny reżyser, a w główne role wcielają się inni aktorzy. Oznacza to, że w tej produkcji nie wystąpią Will Smith ani Tommy Lee Jones.

Men in Black: International - premiera

Data premiery filmu "Men in Black: International" była pierwotnie planowana na 17 maja 2019 roku, jednak później została przesunięta o miesiąc z nieznanych powodów. Obecnie produkcja ma trafić do kin w Stanach Zjednoczonych 14 czerwca 2019 roku. Planowany jest także pokaz przedpremierowy z udziałem gwiazd, jednak jego dokładny czas nie jest znany. Polska data premiery "Men in Black: International" jest taka jak amerykańska, a więc film trafi u nas na duże ekrany 14 czerwca 2019 roku.

Men in Black: International
Tytuł oryginalny

Men in Black: International

Gatunek

komedia science fiction

Kraj produkcji

Stany Zjednoczone

Rok produkcji

2019

Data światowej premiery

14.06.2019

Data polskiej premiery

14.06.2019

Reżyser
Muzyka
Scenarzysta
Obsada

Podziel się opinią

3

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mjkob
d2mjkob
d2mjkob