Trwa ładowanie...
29-09-2006 17:41

Metamorfoza Anny Cieślak

Share
Metamorfoza Anny Cieślak
d1t7qtq

Przygotowanie do roli w filmie fabularnym wymaga od aktorów częstej zmiany wizerunku. Zobacz, jak wyglądał pierwszy etap przeobrażenia Anny Cieślak, którą już w najbliższe Walentynki zobaczymy w komedii romantycznej Ryszarda Zatorskiego pt.: Dlaczego nie! pod czujnym okiem reżysera i filmowej stylistki.

Główną bohaterką Dlaczego nie! jest Małgosia, której krótkie włosy mają kolor kasztanowy. Przed przystąpieniem do zdjęć Anna Cieślak (blondynka) musiała zmienić fryzurę.

Razem z kamerą i filmową stylistką udaliśmy się do profesjonalnego zakładu fryzjerskiego, by zobaczyć jak przebiegnie metamorfoza Ani Cieślak. Cała uwaga skupiona została na filmowej Małgosi.

d1t7qtq

Wpierw nastąpiło dokładne omówienie potrzeb, następnie wybrano nowy kolor włosów by zdecydowanym cięciem uwieńczyć całość.

Zobacz, czy gustowne pazurki i nowy kolor pasują Ani Cieślak Jeszcze niedawno Anna Cieślak znana była tylko nielicznym, teraz – z dnia na dzień staje się coraz większą gwiazdą. Nie na próżno o Zatorskim mówi się, że jest łowcą gwiazd.

Doświadczenie, talent i pasja. Zgrany zespół, który łączy nie tylko sukces, ale i przyjaźń. Ryszard Zatorski kolejny raz zdecydował się na współpracę z producentem Tadeuszem Lampką i z dobrze znaną ekipą realizatorów.

Efekt tej współpracy będziemy mogli zobaczyć już 19 stycznia 2007 roku, kiedy to Dlaczego nie! pod patronatem medialnym Wirtualnej Polski wejdzie na ekrany kin.

Odwiedź oficjalną stronę filmu www.dlaczegonie.wp.pl.

d1t7qtq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1t7qtq
d1t7qtq