Trwa ładowanie...
06-11-2013 12:33

Mieszkańcy South Parku drwią z Miley Cyrus i Sinéad O'Connor

Mieszkańcy South Parku drwią z Miley Cyrus i Sinéad O'Connor
dymbwad
dymbwad

W nadchodzącym odcinku "Miasteczka South Park" pojawi się wątek niedawnego sporu między Miley Cyrus i Sinéad O'Connor.

Irlandka napisała niedawno otwarty do młodej wokalistki, po tym jak była gwiazdka Disneya stwierdziła w wywiadzie dla magazynu "Rolling Stone", że kultowy klip do utworu "Nothing Compares 2 You" był dla niej źródłem inspiracji do nakręcenia teledysku promującego singel "Wrecking Ball".

Wokalistka napisała do Miley, że nie musi robić z siebie prostytutki, by zyskać sławę, ponieważ jest wystarczająco utalentowana. Doprowadziło to do otwartej korespondencji między wokalistkami. Miley zakpiła z osób cierpiących na zaburzenia psychiczne, w tym Sinéad, a ta zagroziła, że będzie zmuszona popełnić samobójstwo, jeśli młoda artystka nie zmieni postępowania.

W epizodzie, który w USA zostanie wyemitowany dziś, 6 listopada, Foofa dochodzi do wniosku, że nie chce być już dziecięcą gwiazdą i zamierza dać dorosły występ na MTV Music Awards. Wtedy, producenci show "Yo Gabba Gabba!" wzywają na pomoc O'Connor, by powstrzymała bezwstydne zachowanie Foofy.

Najnowszy krążek Miley - "Bangerz"- trafił na sklepowe półki 8 października. Dyskografię O'Connor zamyka wydawnictwo "How About I Be Me (And You Be You)?" z 2012 roku.

dymbwad
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dymbwad