Trwa ładowanie...
20-12-2006 13:52

Monika Luft znów w Jedynce

Monika Luft znów w JedynceŹródło: Piotr Bujnowicz
d2rew19

Po czterech latach Monika Luft wraca do telewizji publicznej jako autorka programu „Czas gwiazd”, który będzie częścią porannego bloku Jedynki „Kawa czy herbata?”. Pierwsza emisja przewidziana jest w piątek 29 grudnia.

W każdym odcinku Monika spotykać się będzie z osobami powszechnie rozpoznawanymi. Opowieść o najważniejszych sprawach w życiu bohaterów zamknięta będzie w trzech felietonach filmowych i uzupełniona rozmową na żywo w studiu.

Mam nadzieję, że uda mi się odsłonić nieco inną, bardziej prywatną twarz naszych gwiazd – mówi Monika Luft. – Wydaje się, że wszystko o nich wiemy, a tu proszę: niespodzianka!

d2rew19

Monika Luft odeszła z TVP w 2002 roku. Od tamtej pory napisała dwie książki („Śmiech iguany” 2004 i „System argentyński” 2006), była rzecznikiem i prowadzącą festiwalu TopTrendy 2005 w Polsacie, a także redaktor naczelną miesięcznika „Sukces” (2006).

Tak komentuje swój powrót do TVP:

Traktuję ten program jako kolejny projekt, nową przygodę. Zobaczymy, co ona przyniesie… Sama jestem ciekawa – także tego, co zmieniło się w telewizji publicznej. Nie czuję się córką marnotrawną. Mam do tego miejsca pewien sentyment – w końcu pracowałam tam 8 lat.

Bohaterami pierwszego odcinka „Czasu gwiazd” będą twórcy filmów „Nikifor” i „Plac Zbawiciela” – Joanna Kos i Krzysztof Krauze. Opowiedzą m.in. o czekającej ich już w styczniu podróży do Afryki i o hinduskim Nikiforze, którego odkryli w mieście Pune (Indie).

d2rew19
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2rew19