Trwa ładowanie...
d2t9lqd
Aktualności

''Moonlight'': obejrzyj polski plakat

Nowy dramat Barry'ego Jenkinsa nominowany do Złotych Globów w sześciu kategoriach trafi do polskich kin 17 lutego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Moonlight'': obejrzyj polski plakat
(Youtube.com)
d2t9lqd

Ponadczasowa opowieść o relacjach międzyludzkich i odkrywaniu siebie. Moonlight jest opowieścią o dorastaniu ubogiego, czarnego chłopca.
Dorasta on w jednej z niebezpieczniejszych dzielnic Miami i stara się znaleźć swoje miejsce w świecie. Handel narkotykami na ich osiedlu kontroluje Juan (Mahershala Ali), który staje się swego rodzaju zastępczym ojcem Chirona. Czysty i widny dom, w którym Juan mieszka ze swoją dziewczyną Teresą (Janelle Monáe) staje się dla chłopca oazą stabilności, miejscem gorących posiłków, świeżej pościeli i swobodnych rozmów. Drugim, równie bolesnym i skomplikowanym motywem przewodnim, jest związek Chirona z jego matką, Paulą (Naomie Harris), która stacza się w wyniszczający nałóg narkotykowy, których dostarcza jej Juan.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

To jednocześnie bardzo osobista i poetycka opowieść, zaduma nad tożsamością, rodziną, przyjaźnią i miłością. Moonlight to kawałek dobrego kina, w którym rozbrzmiewa głębokie współczucie oraz uniwersalne prawdy. Fundamentem tego filmu jest wspaniała gra bardzo utalentowanych aktorów.
Jenkins w swoim dziele oszałamia wizją głęboko poruszających momentów, umiejętnością portretowania ludzi oraz nieznanej siły, która kształtuje nasze życie oraz czyni nas tym kim jesteśmy.

d2t9lqd

Podziel się opinią

Share
d2t9lqd
d2t9lqd