Trwa ładowanie...
21-09-2016 10:47

''Nad morzem'': ostatni wspólny film zapowiedzią kryzysu Brada Pitta i Angeliny Jolie

Wiadomość o rozstaniu Brada Pitta i Angeliny Jolie, nazywanych „Brangeliną”, wzbudziła ogromne zaskoczenie i stało się tematem numerem jeden we wszystkich mediach. Nikt się nie spodziewał, że w gwiazdorskim małżeństwie dojdzie do takiego kryzysu, chociaż pewne sygnały można było dostrzec już w ostatnim wspólnym filmie Angeliny i Brada.

Share
''Nad morzem'': ostatni wspólny film zapowiedzią kryzysu Brada Pitta i Angeliny Jolie Źródło: Materiały prasowe
dxu6cvm

Jak podaje Reuters, po ogłoszeniu wiadomości o rozwodzie wpisy oznaczone tagiem #brangelina pojawiały się na Twitterze z częstotliwością 720 na minutę. W tym czasie zwrócono również uwagę na fakt, iż ostatni wspólny film aktorów, zatytułowany „Nad morzem” (premiera listopad 2015), może być odczytywany jako zapowiedź problemów małżeńskich poza planem filmowym.

„Nad morzem” opowiada historię kryzysu w związku amerykańskiego pisarza Rolanda (Brad Pitt)
i jego żony Vanessy (Angelina Jolie)
. Całość dzieje się w malowniczej Francji lat siedemdziesiątych. Według słów Jolie, która zagra główną rolę i wyreżyserowała film, obraz nawiązuje do tradycji kina europejskiego lat 60. i 70. To opowieść o związku naznaczonym stratą, ale także o trwałości wbrew okolicznościom oraz wreszcie o drodze do wybaczenia i akceptacji.

dxu6cvm

Przypomnijmy, że informację o rozstaniu gwiazdorów potwierdził prawnik Jolie.

* - Decyzja została podjęta ze względu na dobro rodziny* - poinformował Robert Offer. - Angelina nie będzie udzielać komentarzy i prosi o zachowanie prywatności jej i jej rodziny.

W pozwie jako powód rozstania podawane są różnice nie do pogodzenia. Mówi się, iż 41-latka miała zastrzeżenia dotyczące metod wychowawczych Brada Pitta. W sprawie pojawia się również wątek zdrady męża aktorki, który miał mieć romans z Marion Cotillard.

Artyści są rodzicami szóstki dzieci. Związali się w 2004 roku po romansie na planie komedii "Pan i pani Smith". Pobrali się w sierpniu 2014 roku. Ostatni raz małżonków widziano razem w lipcu na urodzinowym śniadaniu ich bliźniąt Knoksa i Vivienne.

dxu6cvm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxu6cvm
dxu6cvm