Trwa ładowanie...
Megafon.pl
08-11-2016 13:43

Nadchodzi zwiastun "Ghost in the Shell"

Wkrótce powinniśmy otrzymać pierwszy trailer produkcji "Ghost in the Shell". W ramach zachęty twórcy zaprezentowali minikip, który pozwala wierzyć, że będziemy mieć do czynienia z kinowym widowiskiem.

Share
Nadchodzi zwiastun "Ghost in the Shell"Źródło: Youtube.com
d3ccex5

Dzieło jest aktorską wersją kultowego dziś filmu anime "Ghost in the Shell" ("Duch w pancerzu", 1995, reż. Mamoru Oshii)
. W roli głównej występuje Scarlett Johansson. Akcja rozgrywa się w połowie XXI wieku. Główną bohaterką jest Motoko Kusanagi (Scarlett Johansson), dowódca w tajnej organizacji Sekcja 9, specjalizującej się w zwalczaniu przestępczości wykorzystującej nowoczesne technologie.

Do produkcji zaangażowano Michaela Pitta, któremu powierzono postać Śmiejącego Się Człowieka, eksperta od działań hakerskich. W filmie wystąpi również duński aktor Pilou Asbak oraz Takeshi Kitano, jeden z najsłynniejszych japońskich artystów - reżyser, scenarzysta, montażysta, producent i aktor, który wcieli się w postać Daisuke Aramaki - dyrektora Sekcji 9.

d3ccex5

Premierę filmu zaplanowano na 31 marca 2017 roku. Reżyseruje Rupert Sanders. Historia "Ghost in the Shell" sięga końca lat 80. XX wieku, gdy spisana została przez Masamunego Shirowa. Mamoru Oshii swój film przedstawił sześć lat później.

d3ccex5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ccex5
d3ccex5