Trwa ładowanie...

Nadciąga górska przygoda! Zobacz trailer filmu "Za Duży na Bajki 2"

Waldi i przyjaciele ruszają w podróż – misja "odnaleźć tatę". Czy się powiedzie? Odpowiedź widzowie poznają już 15 marca, gdy "Za duży na bajki 2" trafi do kin. Mocno wyczekiwany film w reżyserii Kristoffera Rusa ponownie opowie o ważnych zarówno dla dzieci, jak i rodziców kwestiach, jednocześnie bawiąc i wzruszając przy tym do łez. W obsadzie utalentowane, znane z części pierwszej, młodzieżowe trio: Maciej Karaś, Amelia Fijałkowska i Patryk Siemek. Na ekranie towarzyszą im Karolina Gruszka, Dorota Kolak, Paweł Domagała, Michał Żurawski oraz Grzegorz Małecki. Prezentujemy trailer filmu.

Materiał sponsorowany przez NEXT FILM
 Źródło: materiały partnera
dz0nm01
dz0nm01

– To film rodzinny. Idealny pomysł na to, jak wspólnie spędzić czas, tak żeby było zabawnie, poruszająco i z sensem, i jeszcze, żeby było o czym porozmawiać po seansie – mówi Karolina Gruszka. Aktorka ponownie wcieliła się w postać Teresy, czyli mamy głównego bohatera. Jej partnera gra Paweł Domagała, który tak argumentuje przyjęcie roli w kontynuacji familijnego hitu:

– Pierwsza część mi się bardzo podobała. Ciepły, pełen wdzięku i dobra film. Poza tym, to jeden z ulubionych filmów mojej córki, więc fajnie móc zaimponować własnemu dziecku.

Źródło: materiały partnera

Pochwał nie szczędzi również młodym aktorom: – Już nigdy nie dam powiedzieć złego słowa na młodzież. Dużo się od nich nauczyłem, bardzo fajne, że są pewni siebie. Okazuje się, że może różnica pokoleń wcale nie jest taka znacząca. Mamy podobne marzenia, a inne środki wyrazu. Jestem bardzo zbudowany i zachwycony pracą z tymi młodymi ludźmi.

dz0nm01

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

ZA DUŻY NA BAJKI 2 | oficjalny zwiastun

Do obsady dołączyli również Michał ŻurawskiGrzegorz Małecki. Na ekranie nie zabraknie także ukochanej przez widzów szalonej ciotki Mariolki. W tej roli Dorota Kolak, aktorka podkreśla, że film warto zobaczyć również ze względu na plenery, w których powstawał:

– Miejsca w Tatrach tak piękne, że zapiera dech w piersiach – zachęca.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

"Za duży na bajki 2" to kontynuacja familijnego hitu, który zachwycił krytyków, przyciągnął tłumy do kin i święcił triumfy na VOD. Za reżyserię filmu, tak jak w przypadku pierwszej części, odpowiada Kristoffer Rus, za scenariusz Agnieszka Dąbrowska . Producentem jest Pokromski Studio, a dystrybutorem firma NEXT FILM.

Źródło: materiały partnera

"Za duży na bajki 2" na ekrany kin trafi 15 marca, ale fani Waldiego Mocarnego Pierwszego mogą dać porwać się przygodzie już 28 lutego. Właśnie wtedy ukaże się oparta na scenariuszu filmu powieść o tym samym tytule. Jej autorką jest scenarzystka Agnieszka Dąbrowska, spod której pióra wyszła również pierwsza część książki, czyli "Za duży na bajki".

dz0nm01

– Lektura idealna dla całej rodziny nie tylko ze względu na zabawny charakter i familijny klimat, lecz także z racji ważnych tematów, jak chociażby wielokrotnie poruszany kontakt dziecka z rodzicem, wspólnie spędzany czas i wzajemny szacunek. Jeśli lubicie realistyczne przygody, pełne emocji, dobrego humoru i niegodziwych przeciwnościach losu to książka dla Was! – pisał wówczas o książce "Za duży na bajki" blog w naszejbajce.pl

Materiał sponsorowany przez NEXT FILM
dz0nm01
dz0nm01