Trwa ładowanie...
d1z5g53
21-04-2006 19:38

napisy.info wznawiają działalność - sprostowanie

d1z5g53
d1z5g53

W grudniu ubiegłego roku firma Gutek Film zażądała zamknięcia serwisów napisy.info i napisy.org, które zbierały i rozpowszechniały napisy do filmów DIViX. Jedna z tych stron – napisy.info – zawiesiła swą działalność.

W marcu na stronie napisy.info można było przeczytać list otwarty do prezesa firmy Gutek Film i tym samy napisy.info wznowiły działalność.

Postanowiliśmy opublikować fragmenty listu otwartego, co jednakże nie spodobało się właścicielowi strony. Niniejszym publikujemy sprostowanie do owej wiadomości.

Redakcja Serwisu Filmowego Wirtualnej Polski przeprasza Pana Krzysztofa Jacka Szklarskiego za zamieszczenie "Listu otwartego do Pana Romana Gutka", w którym dokonaliśmy skrótów bez wiedzy i zgody Jego autora, tj. Pana Krzysztofa J. Szklarskiego, choć list ten był w trakcie jego tworzenia, a więc nie miał on ostatecznego kształtu i nie powinien być szeroko komentowany zanim z jego ostatecznym kształtem nie zapoznał się jego Adresat - Pan Prezes Roman Gutek. Uzgodniliśmy w rozmowie telefonicznej z Panem Krzysztofem J. Szklarskim sposoby kontaktowania się w przyszłości, aby takie przypadki nie miały już więcej miejsca".

d1z5g53
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1z5g53