Trwa ładowanie...
20-09-2006 12:21

Nicole Kidman zażądała przeprosin

Nicole Kidman zażądała przeprosin
dz7or74
dz7or74

Nicole Kidman zażądała przeprosin od gazety, która zacytowała jej wypowiedź sugerująca, że aktorka potępia działania charytatywne Angeliny Jolie.

Szkocka gazeta "Daily Record" podała jakiś czas temu, że Kidman skrytykowała Jolie za publiczne nagłaśnianie swoich akcji charytatywnych, bowiem niesienie pomocy nie powinno być wykorzystywane do zdobywania popularności.

- Praca Angeliny nie jest wcale lepsza od pracy pielęgniarki w szpitalu, ale ona dzięki temu zdobywa popularność - miała powiedzieć Kidman. - Znam doktora, który co roku przez dwa miesiące pracuje za darmo w Afryce. W zasadzie on i Angelina robią to samo, ale ona czerpie z tego korzyści.

Redakcja została jednak zmuszona do przeproszenia Kidman, która podkreśla, że jej wypowiedź została błędnie zacytowana.

dz7or74

- W artykule z 8 września zamieściliśmy komentarz Nicole Kidman na temat Angeliny Jolie - napisali dziennikarze gazety. - Przyznajemy, że pani Kidman nie mówiła bezpośrednio do nas i przepraszamy za wszelkie nieprzyjemności.

Przedstawiciel Kidman podkreślił, że jego klientka podziwia Jolie za jej nieustanną pracę charytatywną na całym świecie. Niebawem Nicole Kidman wybiera się do Indii w roli dobrowolnego ambasadora ONZ a obecnie pracuje na planie filmu "His Dark Materials: The Golden Compass", gdzie wciela się w nikczemną, ale i zniewalającą postać pani Coulter. NICOLE KIDMAN W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ

dz7or74
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dz7or74