Trwa ładowanie...
d3lclj1
Aktualności

Nie będziemy musieli czekać na "American Horror Story: Freak Show"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie będziemy musieli czekać na "American Horror Story: Freak Show"
d3lclj1

Telewizja Fox potwierdziła, że od października będzie pokazywać najnowszy sezon cyklu "American Horror Story". "Freak Show" zadebiutuje w Polsce dzień po premierze w USA.

Pierwszy odcinek nowej odsłony popularnej antologii grozy - "Monster Among Us" - wyemitowany zostanie w Polsce w czwartek, 9 października, o godz. 23. W Stanach widzowie będą go mogli poznać 8 października. Kolejne odcinki polski Fox pokazywać będzie co czwartek.

Przypomnijmy, że "American Horror Story: Freak Show" rozpocznie się w cichej, sennej wiosce Jupiter w stanie Floryda. Jest rok 1952. Niemiecka emigrantka i była gwiazda kabaretu Elsa Mars (Jessica Lange) prowadzi jeden z ostatnich gabinetów osobliwości w kraju. W jej trupie są bliźniaczki syjamskie Bette oraz Dot (Sarah Paulson), chłopiec o dziwacznych dłoniach Jimmy (Evan Peters) oraz jego brodata matka Ethel (Kathy Bates). Kłopoty zwiastować będzie pojawienie się ojca Jimmy'ego - obdarzonego niezwykłą siłą Della Toledo (Michael Chiklis). Jedną z innych mrocznych postaci sezonu będzie klaun-morderca, w którego wciela się John Caroll Lynch.

d3lclj1

Czwarty sezon "Amercan Horror Story" składa się z 13 godzinnych odcinków. Zobaczymy w nich także takich aktorów jak Frances Conroy, Denis O'Hare, Emma Roberts, Gabourey Sidibe i Patti LaBelle.

Pomysłodawcą i głównym scenarzystą cyklu jest Ryan Murphy.

d3lclj1

Podziel się opinią

Share

d3lclj1

d3lclj1