Trwa ładowanie...

"Nocny pociąg z mięsem", czyli gratka dla fanów mocnych wrażeń

Share
"Nocny pociąg z mięsem", czyli gratka dla fanów mocnych wrażeń
d30heps

Mamy coś dla fanów mocnych wrażeń! Wszystkich, którzy po obejrzeniu filmów takich jak „Piła”, czy „Hotel” myślą, że widzieli już wszystko zapraszamy do obejrzenia zamieszczonego poniżej klipu.

Fragment zatytułowany „Napaść w metrze” pochodzi z posiadającego równie wymowy tytuł co „Teksańska masakra piłą mechaniczną” filmu „Nocny pociąg z mięsem”. Chociaż jego twórcy utrzymuję, że film jest horrorem w przedstawionym fragmencie widać również nieco makabrycznego humoru.

Gwiazdą filmu jest Vinnie Jones. Posiadającemu ostre rysy byłemu piłkarzowi przypadła rola sadystycznego rzeźnika z metra.

Kiedy najnowsze prace – prowokacyjne zdjęcia Nowego Jorku oraz jego mieszkańców nocą - walczącego o uznanie fotografa Leona Kaufmana zyskują zainteresowanie ze strony właścicielki jednej z czołowych galerii w mieście, zachęcony do większej śmiałości Leon postanawia ukazać ciemną stronę ludzkiej natury na nadchodzącej debiutanckiej wystawie .

d30heps

Wierząc, że wreszcie nadał swojej karierze właściwy tor, Leon rozpoczyna obsesyjne poszukiwania brudnych historii, które naprowadzają go na ślad seryjnego mordercy o imieniu Mahogany. Mahogany śledzi nocnych pasażerów metra a następnie dokonuje na nich makabrycznego mordu.

Nieodparta fascynacja Mahoganym ściąga Leona, oraz jego poważnie zaniepokojoną dziewczynę Mayę stopniowo coraz głębiej pod powierzchnię ziemi, zwabiając ich ostatecznie w prawdziwą otchłań zła.

d30heps

Podziel się opinią

Share
d30heps
d30heps