Trwa ładowanie...
dm01kcw
Megafon.pl
Aktualności

Nowa wersja "Dynastii" nabiera kształtów. Wiemy, kto zagra Cristal

Znamy nazwisko pierwszej aktorki, która zagra w nowej wersji serialu "Dynastia", który realizuje stacja The CW. Nathalie Kelley potwierdziła udział w produkcji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nathalie Kelley fot. Michael Desmond
Nathalie Kelley fot. Michael Desmond (Megafon.pl Materiały Prasowe)
dm01kcw

Realizowany dla telewizji ABC w latach 1981 - 1989 serial był na przełomie lat 80. i 90. w Polsce jednym z największych telewizyjnych hitów. Cały kraj ekscytował się bogactwem bohaterów oraz bójkami dwóch żon bogacza Blake'a Carringtona - obecnej (sekretarki) Cirstal i byłej Alexis.

W głównych rolach występowali John Forsythe oraz Linda Evans i Joan Collins. Przez produkcję przewinęli się również Heather Locklear, George Hamilton i Billy Campbell. Akcja nowego serialu będzie rozgrywać się współcześnie. Bohaterami znowu będą członkowie bogatych rodzin Carringtonów i Colbych, walczący o przejęcie kontroli nad fortuną.

Widzów czekają jednak pewne zmiany. Historia przedstawiona zostanie głównie z perspektywy córki Blake'a Carringtona: Fallon Carrington oraz jego żony Cristal o hiszpańskich korzeniach. Właśnie Cirstal sportretuje znana z "Pamiętników wampirów" Nathalie Kelley.

Nad realizacją nowej wersji "Dynastii" czuwać mają Josh Schwartz i Stephanie Savage oraz Sallie Patrick. Projekt wspierać będą twórcy oryginału - Esther Shapiro i Richard Shapiro. Nathalie Kelley na koncie ma też udział w w cyklach "UnREAL" czy "Anatomia prawdy".

dm01kcw

Podziel się opinią

Share

dm01kcw

dm01kcw