Trwa ładowanie...
d447u2y
Aktualności

Nowe perypetie rodzinki Kiepskich

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe perypetie rodzinki Kiepskich
d447u2y

We wrześniu telewizja Polsat rozpocznie emisję kolejnego sezonu "Świata według Kiepskich". Widzowie zobaczą 12 odcinków.

Bohaterów czekają nowe perypetie. Już w pierwszym odcinku Halinka Kiepska za namową Heleny Paździochowej postanowi napisać autobiografię. Po książce spore zamieszanie w rodzinie Kiepskich wprowadzi też niezwykły podarunek, który otrzyma Kiepski - małe tranzystorowe radio w kształcie damskich piersi. Burzliwie będzie także u Paździochów. Marian Paździoch zwierzy się Ferdkowi, że marzy o traktorku ogrodowym do koszenia trawy. Niestety jego żona Helena marzy o zakupie zestawu do karaoke i tak dojdzie do konfliktu, który rozszerzy się na całą kamienicę.

Kolejną rewolucję przyniesie sojusz Halinki Kiepskiej i Heleny Paździochowej w sprawie rodziny. Obie uznają, że współczesna rodzina powinna funkcjonować jak dobrze zorganizowana korporacja i korzystając z jej wzorców zatrudnią poszczególnych członków swoich rodzin na etacie. Bohaterów czeka też wygrana ze zdrapki z paczki chipsów oraz długie rozmowy na temat poczęcia wnuka.

Do serialu powracają stali aktorzy, w tym: Marzena Kipiel-Sztuka (Halinka), Andrzej Grabowski (Ferdek), Bartosz Żukowski (Waldek), Ryszard Kotys (Paździoch), Renata Pałys (Paździochowa), Dariusz Gnatowski (Boczek), Barbara Mularczyk (Mariolka), Zofia Czerwińska (Malinowska), Anna Ilczuk (Jolasia), Lech Dyblik (Badura), Bohdan Smoleń (Listonosz) i Andrzej Gałła (Kozłowski).

d447u2y

Podziel się opinią

Share

d447u2y

d447u2y